Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Бікнелл посіла друге місце в Big Game і очолила лідерборд WPT Online

Крістен Бікнелл 2020

Крістен Бікнелл показує відмінні результати на серії WPT Online, яка проходить в покер-румі PartyPoker. На вихідних дівчина посіла четверте місце в турнірі WPT Opener, а потім стала раннер-апом Big Game з гарантією 1 000 000$.

Дводенний івент WPT Big Game з бай-іном 5 200$ і гарантією 1 000 000$ зібрав 187 входів, що призвело до оверлею 75 000$. Два дні гравці боролися за перемогу c великими призовими і у вівторок вночі все вирішилося.

У топ-15 не було помічено російських і українських покеристів, так що за все російськомовну спільноту відбивався Олексій Поняков. У нього це відмінно вийшло, адже він став переможцем турніру і володарем найбільших призових серед учасників цього турніру: 219 750$.

Читати також: PartyPoker представили новий стандарт трансляцій турнірів

Відзначимо, що чіплідером на початок фінального столу був британський покерист Сем Графтон. Утримати своє лідерство йому не вдалося і його результатом стало четверте місце і 83 000$.

В хедз-апі Олексію Понякову протистояла амбасадор PartyPoker Крістен Бікнелл. Крістен не вдалося знайти ключі до перемоги і вона стала раннер-апом івенту з виплатою 157 000$. Олексій же отримав одні з найбільших призових в своїй кар'єрі на ПатіПокер і ця перемога вже стала другою для нього на WPT Online.

Результати Big Game

Big Game

Нагадуємо, що під час WPT Online проводяться лідерборди на загальну суму 100 000$. Друге місце в Big Game дозволило Бікнелл очолити найдорожчий лідерборд, в якому за перше місце належить 50 000$.

На третьому місці поки що розташувався росіянин Артур Мартиросян, а слідом за ним йде переможець Big Game Олексій Поняков.

  1. Крістен Бікнелл – 85 очків
  2. Габріель Лепоре – 58 очків
  3. Артур Мартиросян – 57 очків
  4. Олексій Поняков – 56 очків
  5. Серхіо Еспіна – 50 очків
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.