Бікнелл посіла друге місце в Big Game і очолила лідерборд WPT Online

Крістен Бікнелл 2020

Крістен Бікнелл показує відмінні результати на серії WPT Online, яка проходить в покер-румі PartyPoker. На вихідних дівчина посіла четверте місце в турнірі WPT Opener, а потім стала раннер-апом Big Game з гарантією 1 000 000$.

Дводенний івент WPT Big Game з бай-іном 5 200$ і гарантією 1 000 000$ зібрав 187 входів, що призвело до оверлею 75 000$. Два дні гравці боролися за перемогу c великими призовими і у вівторок вночі все вирішилося.

У топ-15 не було помічено російських і українських покеристів, так що за все російськомовну спільноту відбивався Олексій Поняков. У нього це відмінно вийшло, адже він став переможцем турніру і володарем найбільших призових серед учасників цього турніру: 219 750$.

Читати також: PartyPoker представили новий стандарт трансляцій турнірів

Відзначимо, що чіплідером на початок фінального столу був британський покерист Сем Графтон. Утримати своє лідерство йому не вдалося і його результатом стало четверте місце і 83 000$.

В хедз-апі Олексію Понякову протистояла амбасадор PartyPoker Крістен Бікнелл. Крістен не вдалося знайти ключі до перемоги і вона стала раннер-апом івенту з виплатою 157 000$. Олексій же отримав одні з найбільших призових в своїй кар'єрі на ПатіПокер і ця перемога вже стала другою для нього на WPT Online.

Результати Big Game

Big Game

Нагадуємо, що під час WPT Online проводяться лідерборди на загальну суму 100 000$. Друге місце в Big Game дозволило Бікнелл очолити найдорожчий лідерборд, в якому за перше місце належить 50 000$.

На третьому місці поки що розташувався росіянин Артур Мартиросян, а слідом за ним йде переможець Big Game Олексій Поняков.

  1. Крістен Бікнелл – 85 очків
  2. Габріель Лепоре – 58 очків
  3. Артур Мартиросян – 57 очків
  4. Олексій Поняков – 56 очків
  5. Серхіо Еспіна – 50 очків
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.