Біл Перкінс і Лендон Тайс зіграли перший хедз-ап матч

Біл Перкінс і Лендон Тайс

Білл Перкінс і Лендон Тайс відіграли свій перший поєдинок в рамках хедз-ап батлу. Нагадаємо, покеристи домовилися грати з такими умовами:

  • Ліміт: 200$/400$
  • Бай-ін: 100 ВБ
  • Кількість роздач: 20 000
  • Фора: у Перкінса фора 9 ВБ/100 або 720 000$ на матч
  • Грають за 2 столами в Americas Cardroom

Хто такий Лендон Тайс? Амбіціознний регуляр, який зовсім недавно почав кар'єру покерну, але вже встиг досягти успіхів. У 2020 році Лендон виграв свій перший покерний турнір в офлайні: 1-е місце в МЕ MSPT Venetian принесло йому 202 000$.

Перший матч челенджу

У першому матчі гра тривала більше двох з половиною годин. Під час хедз-апу гравці мінялися лідерством і фішки переходили від одного до іншого.

На позначці 600 роздач перевага Тайса досягла 86 000$, але спортсмен втратив майже всю перевагу після того, як зіграв колом з А-К на дошці 6-2-6-2-9. Білл Перкінс відкрився і показав 9-9, після чого Тайс втратив велику кількість фішок.

Читати також: Білзерян обіграв Перкінса в шоу "Poker After Dark"

Всього сесія тривала 624 роздачі і Лендон залишився в плюсі ​​на 18 000$. Але, як ви пам'ятаєте, Перкінс грав з форою, тому Лендон змушений заплатити Біллу близько 23 000$.

Варто відзначити, що Тайс дуже добре здавали і йому вдалося зібрати різного роду сильні комбінації: каре, стріт-флеш, стріт і інші.На цьому протистояння не закінчується і другий матч відбудеться 4 червня о 04:00. Спортсмени знову проведуть за покерною грою близько двох годин. У вас є фаворит в цій дуелі?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.