Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Біл Перкінс і Лендон Тайс зіграли перший хедз-ап матч

Біл Перкінс і Лендон Тайс

Білл Перкінс і Лендон Тайс відіграли свій перший поєдинок в рамках хедз-ап батлу. Нагадаємо, покеристи домовилися грати з такими умовами:

  • Ліміт: 200$/400$
  • Бай-ін: 100 ВБ
  • Кількість роздач: 20 000
  • Фора: у Перкінса фора 9 ВБ/100 або 720 000$ на матч
  • Грають за 2 столами в Americas Cardroom

Хто такий Лендон Тайс? Амбіціознний регуляр, який зовсім недавно почав кар'єру покерну, але вже встиг досягти успіхів. У 2020 році Лендон виграв свій перший покерний турнір в офлайні: 1-е місце в МЕ MSPT Venetian принесло йому 202 000$.

Перший матч челенджу

У першому матчі гра тривала більше двох з половиною годин. Під час хедз-апу гравці мінялися лідерством і фішки переходили від одного до іншого.

На позначці 600 роздач перевага Тайса досягла 86 000$, але спортсмен втратив майже всю перевагу після того, як зіграв колом з А-К на дошці 6-2-6-2-9. Білл Перкінс відкрився і показав 9-9, після чого Тайс втратив велику кількість фішок.

Читати також: Білзерян обіграв Перкінса в шоу "Poker After Dark"

Всього сесія тривала 624 роздачі і Лендон залишився в плюсі ​​на 18 000$. Але, як ви пам'ятаєте, Перкінс грав з форою, тому Лендон змушений заплатити Біллу близько 23 000$.

Варто відзначити, що Тайс дуже добре здавали і йому вдалося зібрати різного роду сильні комбінації: каре, стріт-флеш, стріт і інші.На цьому протистояння не закінчується і другий матч відбудеться 4 червня о 04:00. Спортсмени знову проведуть за покерною грою близько двох годин. У вас є фаворит в цій дуелі?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.