Білл Перкінc повідомив про масштабне покерне шахрайство

Білл Перкінс про покерне шахрайство

Покерний гравець і бізнесмен Білл Перкінc зробив гучну заяву про крупне покерне шахрайство на своїй сторінці в твіттері:

«Назріває скандал, пов'язаний з шахрайством в покері, в порівнянні з яким скандал з Майком Постлом буде схожий на церковну службу. Це важко вкладається в моїй голові. Я дуже розчарований у багатьох людей. Деяких ви б назвали покерними героями. Тільки один професіонал виявив чесність, інші з тріском провалилися».

Провокативно написав Білл, пізніше уточнивши, що тим самим єдиним чесним гравцем – був Джейсон Кун:

«Джейсон Кун вчинив чесно, не дивлячись на спокусу. Мені завжди подобався Джейсон, а зараз так тим більше».

Що ж стосується самої ситуації з шахрайством, то про неї Перкінс написав досить розмито, так як все ще займається розслідуванням і не готовий публічно щось обговорювати або говорити, поки сам не дізнається всі подробиці. Він поділився тільки парочкою тез:

  • Гра: приватна.
  • Додаток: завантажено за запрошеннями.
  • Учасники: на даний момент невідомі.
  • Шахрайство: гра професіоналів на акаунтах фішей.
  • Розслідування: ведеться.
  • Докази: визнання / факти.

Більше інформації Білл поки вирішив не розголошувати, але, щоб запобігти помилковим чуткам, розвінчав припущення багатьох, що ситуація може стосуватися Філа Гальфонда або PartyPoker.

Читати також: В Україні підсилюють контроль над грошовими транзакціями

Судячи з даних, почутих від гравця, можна припустити, що мова йде про один з азіатських додатків. Швидше за все деякі відомі професіонали отримували доступ до акаунтів слабких гравців і грали з них проти нічого не підозрюючих багатеньких любителів, які за інших обставин, не сіли б грати за стіл з про-гравцями, тверезо оцінюючи свої шанси. Але поки що це всього лише припущення ... Найбільше ком'юніті цікавлять імена професіоналів, замішаних у скандалі, ну і, звичайно, його суть.

На зауваження одного з підписників, про те, що «безвідповідально постити щось подібне і дозволяти людям робити необгрунтовані висновки – краще було б спершу у всьому розібратися, а потім публічно викрити когось, замість того, щоб розпливчасто говорити».

Перкінс відповів:

«Я впевнений в своїх діях на 101%. Те, що люди роблять – це їх власний вибір. Я пишу в твіттері те, чим безпосередньо володію. Ґрунтуючись на лімітах, ситуація – масштабна. Немає нічого безвідповідального в моєму вчинку».

Що ж, чекаємо нових подробиць ...

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.