Білл Перкінс припустив шахрайство Дугласа Полка

Білл Перкінс

Відомий американський покерист і бізнесмен Білл Перкінс неодноразово висловлювався в своєму Твіттері про останні покерних подіях, які активно обговорюються в покерному ком'юніті.

Цього разу його висловлювання самі стали причиною широкого обговорення покеру спільнотою.

Мова йде про його недавніх слова про причини перенесення наступної сесії хедз-ап поєдинку Даніеля Негреану проти Дугласа Полка.

Читати також: Білл Перкінс викликав на покерний поєдинок Хельмута і Есфандіарі

Білл Перкінс на своїй сторінці в Твіттері написав, що причиною перенесення наступного раунду челенджу Полка проти Неграну, є можливе шахрайство з боку Полка:

«Матч відкладений через розбіжності у правилах. Одна сторона (Дуглас Полк) вважає, що можна вручну ввести історію рук в програмне забезпечення і провести частотний аналіз, а інша – ні (Даніель Неграну). Несправедливість полягає в тому, що Неграну цим не займався» – написав Перкінс.

Дуглас Полк негайно відповів на своїй сторінці в Твіттері, заявивши, що це "просто смішно" і що Білл дарма надав загальному розголосу тему, яку вони обговорювали приватно.

Трохи згодом Перкінс вибачився перед Полком, заявивши, що він помилився і що ніхто зі сторін не користувався підказувач. Полк в свою чергу пожартував в Твіттері, що чекає "благословення від Білла" для наступного раунду.

У будь-якому випадку, конфлікт був успішно вирышений і наступну сесію хедз-ап поєдинку між Полком і Негреану не скасували.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.