Білл Перкінс відмовився від тваринної їжі і став вегетеріанцем

​Американський покерист і бізнесмен Білл Перкінс нерідко ділиться своїми життєвими перемогами з покеру спільнотою.

Крім того факту, що Перкінс любить укладати різні суперечки і парі з іншими покеристами – він також тривалий час йшов до того, щоб відмовитися від тваринної їжі.

Днями, натхненний переглядом документального фільму "Seaspiracy" на Netflix Білл заявив, що йому вдалося повністю відмовитися від вживання продуктів тваринного походження

Читати також: Полк відмовився від хедз-ап баттла з Перкінсом

Про те, що Перкінс повністю відмовився від тваринного білка, а також від морепродуктів стало відомо завдяки його посту в Твітері:

«У 21 рік я вирішив не їсти тварин, які дихають повітрям. З 21 по 25 я скорочував різні види морських тварин, молюсків, рибу-меч, восьминогів та інші морепродукти зі свого нинішнього раціону. Після перегляду Seaspiracy я нарешті вирішив припинити їсти і морепродукти. Нарешті вегетаріанець!» – написав Білл.

У вищезгаданій документалці Seaspiracy розповідається про те, як рибальська промисловість негативно позначається на морських мешканців по всьому світу.

Наступним етапом для Білла стане скорочення вживання цукру. Білл уже запустив свій особистий челендж "30 днів без цукру" і на даний момент він сидить на безцукровій дієті вже десятий день

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.