Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Білл Перкінс викликав на покерний поєдинок Хельмута і Есфандіарі

Білл Перкінс

Відомий американський бізнесмен і покерист-хайролер Білл Перкінс уважно спостерігав за другий хедз-ап дуеллю Хелмута і Есфандінарі, де Філ Хельмут в черговий раз здобув перемогу над Антоніо Есфандінарі.

Перкінса вразив поєдинок двох відомих гравців і він вирішив кинути їм виклик. Про це він заявив на своїй сторінці в Твіттері:

«Отже, ми з Метью Гонсалесом викликаємо Філа Хельмута і Антоніо Есфандінарі на командний поєдинок у форматі хедз-ап. Кожен гравець буде грати по одній вулиці. Ми поставимо 2 до 1. Ви повинні відчувати себе щасливчиками і ви адже не повбивали один одного, коли ми вас "розмажемо"? Дайте знати, якщо захочете повеселитись» – написав Перкінс.

Пізніше Білл Перкінс Повідомити, що Антоніо Есфандіарі вже дав свою згоду на участь в цьому поєдинку і залишилося лише дочекатися відповіді від Філа Хельмута.

Читати також: Білл Перкінс програв у півфіналі Choker Cup

Відмінність формату HU Tag на WSOP від ​​того, що запропонував Білл Перкінс полягає в тому, що якщо в первинному варіанті цього формату гравці по черзі розігрують кожну руку, то у варіанті, який запропонував Перкінс, гравці будуть змінюватися на кожній вулиці роздачі.

У 2010-му році подібний формат на телебаченні намагалася впровадити компанія Poker PROductions, запросивши для участі 32-х відомих покеристів, однак такий формат не знайшов будь-якої популярності.

Дата і час поєдинку поки невідомі, також поки що незрозуміло чи погодиться Хельмут на участь в цьому заході.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.