Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Білорус – переможець Мейн Івенту SCOOP і володар 920 000$ призових

SCOOP 2020

Флагманський турнір Весняного чемпіонату онлайн-покеру SCOOP 2020 (Мейн Івент) за 10 300$ завершився. Один з найбажаніших титулів в світі онлайн-покеру направляється в Білорусь, завдяки гравцеві з ніком "alexgirs", який виявився тріумфатором фінального столу.

Фінальний стіл

Давайте повернемося трохи назад до початку фінального столу і подивимося як розвивалися події. Фінський професіонал "EEE27" почав фінальну гру з найкоротшим стеком і покинув гру також першим. Його кишенькова пара вісімок програла тузам Даніеля Дворесса.

Даніель почав набирати неабиякі оберти і в якийсь момент йшов в лідерах, але потім втратив більшу частину свого стека в роздачі проти Пабло "pabritz" Бріто. В результаті білорус "alexgirs" відправив відпочивати хайролера з Канади на п'яте місце.

До цього гру завершили Бенджамін "bencb789" Ролле (8-е місце і 118 000$), Макс "goodeh99" Сільвер (7-е місце і 161 000$) і Майкл "imluckbox" Адамо (6-е місце і 221 000$).

Шлях чемпіона "alexgirs"

"Alexgirs" в цьому турнірі довелося дуже непросто. За час фінального столу він був як на вершині, так і внизу чіпкаунту. У найкритичніший момент в його стеку залишалося не більше п'яти ВБ, але він зумів тричі подвоїтися в роздачах проти Алекса "dynoalot" Діфеліце.

Читати також: Стрімер PokerStars в прямому ефірі виграв турнір SCOOP

На четвертому місці (414 000$) гру завершив бельгієць Пітер "XMorphineX" Аертс і тріо, що залишилося почали обговорювати угоду. В результаті троє фіналістів поділили по ICM і їм дісталися такі призові:

  1. "Alexgirs" – 870 00 $
  2. Пабло "pabritz" Бріто – 764 000$
  3. Алекс "dynoalot" Діфеліце – 722 000$

Після цього гра продовжилася і спортсмени боролися за додаткові 50 000$ і титул чемпіона. Гра стала схожа на американські гірки, так як лідер змінювався постійно.

Зрештою "Alexgirs" вибив з гри Алекса Діфеліце і почався хедз-ап між бразильцем Бріто і білорусом "Alexgirs". В хедз-апі лідер також постійно змінювався, але в підсумку чемпіоном став саме білорус.

За свою перемогу "Alexgirs" отримав 920 000$ і ці призові однозначно стали найбільшими в його кар'єрі. Раннер-ап івенту Пабло Бріто отримав виплату в розмірі 764 000$ і упустив шанс стати чемпіоном Мейн Івент.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.