Білорус – переможець Мейн Івенту SCOOP і володар 920 000$ призових

SCOOP 2020

Флагманський турнір Весняного чемпіонату онлайн-покеру SCOOP 2020 (Мейн Івент) за 10 300$ завершився. Один з найбажаніших титулів в світі онлайн-покеру направляється в Білорусь, завдяки гравцеві з ніком "alexgirs", який виявився тріумфатором фінального столу.

Фінальний стіл

Давайте повернемося трохи назад до початку фінального столу і подивимося як розвивалися події. Фінський професіонал "EEE27" почав фінальну гру з найкоротшим стеком і покинув гру також першим. Його кишенькова пара вісімок програла тузам Даніеля Дворесса.

Даніель почав набирати неабиякі оберти і в якийсь момент йшов в лідерах, але потім втратив більшу частину свого стека в роздачі проти Пабло "pabritz" Бріто. В результаті білорус "alexgirs" відправив відпочивати хайролера з Канади на п'яте місце.

До цього гру завершили Бенджамін "bencb789" Ролле (8-е місце і 118 000$), Макс "goodeh99" Сільвер (7-е місце і 161 000$) і Майкл "imluckbox" Адамо (6-е місце і 221 000$).

Шлях чемпіона "alexgirs"

"Alexgirs" в цьому турнірі довелося дуже непросто. За час фінального столу він був як на вершині, так і внизу чіпкаунту. У найкритичніший момент в його стеку залишалося не більше п'яти ВБ, але він зумів тричі подвоїтися в роздачах проти Алекса "dynoalot" Діфеліце.

Читати також: Стрімер PokerStars в прямому ефірі виграв турнір SCOOP

На четвертому місці (414 000$) гру завершив бельгієць Пітер "XMorphineX" Аертс і тріо, що залишилося почали обговорювати угоду. В результаті троє фіналістів поділили по ICM і їм дісталися такі призові:

  1. "Alexgirs" – 870 00 $
  2. Пабло "pabritz" Бріто – 764 000$
  3. Алекс "dynoalot" Діфеліце – 722 000$

Після цього гра продовжилася і спортсмени боролися за додаткові 50 000$ і титул чемпіона. Гра стала схожа на американські гірки, так як лідер змінювався постійно.

Зрештою "Alexgirs" вибив з гри Алекса Діфеліце і почався хедз-ап між бразильцем Бріто і білорусом "Alexgirs". В хедз-апі лідер також постійно змінювався, але в підсумку чемпіоном став саме білорус.

За свою перемогу "Alexgirs" отримав 920 000$ і ці призові однозначно стали найбільшими в його кар'єрі. Раннер-ап івенту Пабло Бріто отримав виплату в розмірі 764 000$ і упустив шанс стати чемпіоном Мейн Івент.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий