Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Білорус Роман Афанасенко став володарем золотого браслету WSOP

Браслет WSOP 2020

Перша частина WSOP 2020 Online проходить в покер-румі WSOP.com і беруть участь в ній переважно американці. У жителів інших країн є можливість поборотися за золоті браслети на WSOP.com, тільки якщо вони будуть грати з території двох певних штатів.

Так зробив білорус Роман Афанасенко, який приїхав в США зіграти турніри Світової серії покеру в онлайні. Як виявилося приїхав не дарма, адже в одному з турнірів Роман виграв золотий браслет WSOP.

WSOP.com провели вже одиннадцяту подію за розкладом в рамках Світової серії покеру. На цей раз це був івент 6-макс з глибоким стеком і турбо-структурою. У турнірі зареєструвалося 1 000 осіб і ще 610 з них скористалися можливістю зробити ре-ентрі. Все це спричинило призовий фонд 760 000$ із золотим браслетом за перше місце.

Читати також: Ченс Корнут: «Домовилися з Гальфондом почати хедз-ап батл 16 вересня»

В ITM потрапили досить багато відомих гравців, серед яких найвідоміші: Майк Матусов, Марія Хо, Бен Ю, Джефф Гросс, Райан Лапланте і Ченс Корнут, про якого ми поговоримо пізніше.

У топ-9 зіграли дві дівчини: Кемі Хадсон і Еріка Ліндгрен. Кемі вилетіла з турніру на дев'ятому місці (12 950$), а Еріка завершила івент на шостому місці, за що отримала 22 680$.

Еріку з гри вибив майбутній чемпіон Роман Афанасенко. Він же поставив крапку у виступі Нераж Наяка, який зупинився на п'ятому місці. В цілому Роман вибив з гри чотирьох покеристів за фінальним столом.

Роман Афанасенко 2020

Для того, щоб вийти в хедз-ап, Ченсу Корнуту довелося обіграти володаря браслета WSOP Бретта Аптера. Бретт пішов в олл-ін з К-9, на що Ченс зробив легкий колл на парі дам. В результаті цього Ченс вийшов у фінальний хедз-ап, а Бретт зупинився на третьому місці з виплатою 57 000$.

Хедз-ап почався з двократною перевагою в стеці Романа Афанасенко. Ченсу дуже хотілося дістати третій браслет в своїй кар'єрі, тому він з кожною роздачею все більше наближався до білоруса за кількістю фішок.

В останній роздачі турніру рівер приніс перемогу Роману. Ченс пішов в олл-ін з К-6 і радів королю на флопі, так як у Афанасенко були кишенькові трійки. Радів Корнут недовго, так як на рівері виявилася трійка, яка принесла перемогу Роману.

За свій труімф Роман отримає золотий браслет WSOP і 128 000$ призових. Цей результат автоматично став найкращим в його кар'єрі, так як до цього за всю кар'єру в живих івентах він виграв в цілому 196 000$.

Результати фінального столу Event #11 WSOP 2020

  1. Роман "Acrogum" Афанасенко – 128 000$
  2. Ченс "BingShui" Корнут – 79 000$
  3. Бретт "Metanemesis" Аптер – 57 000$
  4. Девід "Twizzlers" Просіак – 41 000$
  5. Нераж "nee0903" Наяка – 30 000$
  6. Еріка "Huckcheevers" Ліндгрен – 22 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.