Білорус Роман Афанасенко став володарем золотого браслету WSOP

Браслет WSOP 2020

Перша частина WSOP 2020 Online проходить в покер-румі WSOP.com і беруть участь в ній переважно американці. У жителів інших країн є можливість поборотися за золоті браслети на WSOP.com, тільки якщо вони будуть грати з території двох певних штатів.

Так зробив білорус Роман Афанасенко, який приїхав в США зіграти турніри Світової серії покеру в онлайні. Як виявилося приїхав не дарма, адже в одному з турнірів Роман виграв золотий браслет WSOP.

WSOP.com провели вже одиннадцяту подію за розкладом в рамках Світової серії покеру. На цей раз це був івент 6-макс з глибоким стеком і турбо-структурою. У турнірі зареєструвалося 1 000 осіб і ще 610 з них скористалися можливістю зробити ре-ентрі. Все це спричинило призовий фонд 760 000$ із золотим браслетом за перше місце.

Читати також: Ченс Корнут: «Домовилися з Гальфондом почати хедз-ап батл 16 вересня»

В ITM потрапили досить багато відомих гравців, серед яких найвідоміші: Майк Матусов, Марія Хо, Бен Ю, Джефф Гросс, Райан Лапланте і Ченс Корнут, про якого ми поговоримо пізніше.

У топ-9 зіграли дві дівчини: Кемі Хадсон і Еріка Ліндгрен. Кемі вилетіла з турніру на дев'ятому місці (12 950$), а Еріка завершила івент на шостому місці, за що отримала 22 680$.

Еріку з гри вибив майбутній чемпіон Роман Афанасенко. Він же поставив крапку у виступі Нераж Наяка, який зупинився на п'ятому місці. В цілому Роман вибив з гри чотирьох покеристів за фінальним столом.

Роман Афанасенко 2020

Для того, щоб вийти в хедз-ап, Ченсу Корнуту довелося обіграти володаря браслета WSOP Бретта Аптера. Бретт пішов в олл-ін з К-9, на що Ченс зробив легкий колл на парі дам. В результаті цього Ченс вийшов у фінальний хедз-ап, а Бретт зупинився на третьому місці з виплатою 57 000$.

Хедз-ап почався з двократною перевагою в стеці Романа Афанасенко. Ченсу дуже хотілося дістати третій браслет в своїй кар'єрі, тому він з кожною роздачею все більше наближався до білоруса за кількістю фішок.

В останній роздачі турніру рівер приніс перемогу Роману. Ченс пішов в олл-ін з К-6 і радів королю на флопі, так як у Афанасенко були кишенькові трійки. Радів Корнут недовго, так як на рівері виявилася трійка, яка принесла перемогу Роману.

За свій труімф Роман отримає золотий браслет WSOP і 128 000$ призових. Цей результат автоматично став найкращим в його кар'єрі, так як до цього за всю кар'єру в живих івентах він виграв в цілому 196 000$.

Результати фінального столу Event #11 WSOP 2020

  1. Роман "Acrogum" Афанасенко – 128 000$
  2. Ченс "BingShui" Корнут – 79 000$
  3. Бретт "Metanemesis" Аптер – 57 000$
  4. Девід "Twizzlers" Просіак – 41 000$
  5. Нераж "nee0903" Наяка – 30 000$
  6. Еріка "Huckcheevers" Ліндгрен – 22 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.