Білорус зіграє за фінальним столом Мейн Івент SCOOP за 10 300$

SCOOP 2020

В Головній події SCOOP 2020 за 10 300$ сформувалася дев'ятка фіналістів. На жаль, в неї не увійшов Артем Веженков, який був чіплідером другого ігрового дня.

Зате за фінальним столом зіграє білоруський представник з ніком "alexgir", але спочатку розглянемо події предфінального дня.

Росіяни в призах і рекорд Лекса Вельдхуса

Почнемо з результатів російськомовних гравців, які зіграли в топ-40, але не потрапили за фінальний стіл. Відомий російський регуляр "hello_totti" завершив турнір на на 37-му місці і отримав виплату 33 000$.

Трохи більше заробив Андрій "kot_SpartaC" Котельников: 24-е місце і 40 000$. Незважаючи на те, що Артем Веженков йшов чіплідером гра в предфінальний день у нього не пішла і він завершив турнір на 16-му місці і отримав 50 000 $. Явно не той результат, на який розраховував Артем.

Практично відразу після вильоту Артема до нього приєднався амбасадор PokerStars і популярний стример Лекс Вельдхус. У цей вечір Лекс поставив новий рекорд для покерних трансляцій на Твічу.

За його грою в Мейн Івенті в прямому ефірі спостерігали 58 500 чоловік одночасно. Всі вони вболівали за Вельдхус і перемога їх кумира стала б шикарною кінцівкою, але він зупинився на 15-му місці.

Лекс Вельдхус 2020

Цікаво, що Вельдхус вибив з гри свого колегу по стрімерському цеху в PokerStars: Бена "Spraggy" Спрага.

По флопу 5-4-6 обидва покериста пішли в олл-ін: у Бена на руках були карти 10-6, а у Лекса кишенькові тузи. Лекс засмутився тому факту, що вибив з гри Бена і назвав почуття після виграшу руки найгірше, яке йому коли-небудь доводилося відчувати.

Учасники фінального столу МE SCOOP 2020: хто вони?

За фінальним столом Головної події SCOOP 2020 традиційно зіграє дев'ять покеристів. Почнемо з єдиного російськомовного гравця, який пробився до фіналу: білоруса з ніком "alexgir".

Alexgir йде шостим в загальному чіпкаунті гравців і вже забезпечив собі мінімальну виплату 95 000$. Але чому б не поборотися за перше місце і фантастичний 1 000 000$?

Читати також: Новий рекорд Коннора Дрінана: п'ята перемога на SCOOP 2020

На жаль, у білоруського гравця прихована загальна статистика його виступів на PokerStars і немає можливості подивитися її на SharkScope. З останніх результатів на Старзах варто відзначити його перемогу 7 квітня в турнірі хайролерыв за 10 300$ і призові 215 000$ за цей тріумф.

У будь-якому випадку, бажаємо перемоги білорусу в фіналі і будемо уважно стежити за його грою. Йому протистоятимуть дуже сильні суперники:

  • Пітер "XMorphineX" Аертс – регуляр з Бельгії, який є чіплідером фінального столу. За останні півтора року заробив в турнірах на PokerStars близько 750 000$.
  • Даніель "Oxota" Дворесс – суперхайроллер з Канади. За всю кар'єру в живих івентах заробив 15 000 000$ і входить до п'ятірки найбільш прибуткових покеристів своєї країни.
  • Пабло "pabritz" Бріто – регуляр МТТ-турнірів з Бразилії. За весь свій час гри на Старзах заробив більше 800 000$.
  • Майкл "imluckbox" Адамо – суперхайролер з Австралії. Володар браслета WSOP і 3-е місце в списку найбільш прибуткових гравців Австралії.
  • Бенджамін "bencb789" Ролле – чи не найсильніший учасник цього фінального столу. Автор покерних тренувань, входить до числа найвідоміших регуляров МТТ і багаторазовий чемпіон різних турнірів.
  • Макс "goodeh99" Сільвер – британський регуляр, ще один володар браслета WSOP і чемпіон EPT Barcelona в 2018 році.
  • Алекс "dynoalot" Діфеліче – канадський регуляр. За весь час гри в турнірах на ПокерСтарс заробив понад 1 000 000$ призових.
  • EEE27 – регуляр дорогих лімітів PLO з Фінляндії. Регулярно потрапляє в призи великих турнірів.

Це лише коротке представлення учасників фіналу Мейн Івенту SCOOP 2020. Про них можна говорити довго, але краще подивитися за їх грою наживо сьогодні о 20:00 в лобі PokerStars. Нехай переможе сильніший!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий