Білзерян обіграв Перкінса в шоу "Poker After Dark"

Ден Білзерян 2021

PokerGO представили новий випуск легендарного шоу "Poker After Dark". У власників платної підписки була можливість побачити весь випуск цілком, а для всіх інших є нарізка цікавих моментів на Youtube.

Цього разу за столом зібралося багато відомих особистостей: представники музичної індустрії, боксер, а головним гостем став Ден Білзерян. Короля Instagram частіше можна побачити в стрічці Інстаграму, ніж на ТБ-шоу про покер, тому було цікаво поспостерігати за грою Дена.

Серед всіх роздач вечора PokerGO виділили роздачу, в якій Білзерян з кишеньковими тузами зустрівся в олл-іні з Білом Перкинсом, у якого були кишенькові сімки. Особливо нічого незвичайного в ній не було, але PokerGO чомусь вирішили дати відеоролику досить гучну назву: "Білзерян показує як потрібно грати з тузами".

Ну, якщо вже показує як треба, давайте поговоримо про цю роздачу. За телевізійним столом в студії зіграли мільйонер Білл Перкінс, його наречена Лара Себастьян, діджей Стів Аокі, музичний виконавець і продюсер Джамал «Mally Mall» Рашид, і британський боксер Кріс Юбенк. Гра йшла на ставках 50$/100$ з анте 500$ на великому блайнді.

Читати також: За кілька днів Білзерян привів в GGпокерок десятки тисяч нових гравців

Білл Перкінс рейзанув 400$ з кишеньковими сімками, Аокі зіграв колом з A-Q одномасними і Рашид не відмовився зайти в гру з десятками. Білзерян побачив пару тузів у себе в руках і зіграв на батоні рейзом на 1 900$. Перкінс зробив ре-рейз до 6 000$, Аокі відправив карти в пас, а Рашид пішов в олл-ін на 15 700$.

Ден зробив репуш на 19 350$, Перкінс зробив кол і дилер почав відкривати карти на дошці:

8-Q-9-8-9. Легка перемога для Білзеряна:


У коментарях під відеороликом більшість людей почали писати іронічні коментарі:

  • «Як грати з кишеньковими тузами: не скидайте карти, коли інший гравець йде ва-банк на префлопі. Супер повчально! »
  • «Може перестанемо прикидатися, що цей хлопець професійний гравець в покер?»

І так далі. А як ви оцінюєте гру Білзеряна?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.