Біографія Дмитра "Forhayley" Яскевича (Dmitry Yaskevich)

Дмитро Яскевич
Дмитро Яскевич
Росія
Чоловічий
Невідомо
точна сума невідома
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Головні досягнення:
в 2010-х був одним з найвідоміших хайролерів в онлайні
Можна знайти за ніком:
Форхейлі
PokerStars: Forhayley

Forhayley був одним з найуспішніших онлайн гравців у світі. Дмитро (його справжнє ім'я) почав грати в покер з 2009 року. Оскільки грошей особливо не було, Forhayley грав на низьких лімітах, і пройшов увесь шлях з дна до вершин. За словами Дмитра, основною мотивацією в грі для нього був заробіток, тому швидко пройти низькі ліміти було його пріоритетним завданням.​

Через рік Forhayley грав уже NL50, і суми його виграшів значно збільшились. Паралельно з цим, Дмитро почав вести покерний блог, де ділився своїми результатами з користувачами мережі.

Ще через рік, у кінці 2011-го, Forhayley дістався до найвищих лімітів. На PokerStars гравець здобув статус Supernova Elite (найпрестижніший статус). Подібні досягнення – результат працьовитості Дмитра. Протягом місяця Forhayley грав понад 150 000 рук. Покерист з самого початку гри багато часу присвячував теорії, що в підсумку позначилося на високому рівні майстерності гравця.

Хлопець в основному грав кеш-ігри, тому його важко назвати турнірним гравцем. Однак Forhayley все ж відзначився на декількох великих онлайн-серіях. Так на SCOOP у 2012 році Дмитро отримав 68 000$ за перше місце в турнірі з бай-іном 215$. На WCOOP 2015 року, Forhayley став раннер-апом в турнірі хайролерів за 10 000$. За друге місце гравцеві виплатили 112 000$ призових.

У 2015 році Forhayley різко пропав з радарів кеш-ігор та турнірних змагань. Інтернетом розлетілися чутки, що гравець зав'язав з покером й перебрався до США, де почав займатися бізнесом. У тому ж, 2015-му Дмитро підтримав протест проти PokerStars. За його словами, Старзи урізали РБ для регулярів, щоб контролювати їх. При цьому, Дмитро стверджував, що на місці PokerStars зробив би те ж саме, але оскільки він регуляр, то відстоює думку регулярів.

Через два роки, у 2017, Forhayley дав про себе знати, написавши об'ємний пост, в якому пояснив, чому перестав вести свій блог, а також поділився думкою з приводу його ставлення до грошей. Ось деякі цитати зі звернення гравця: 

Щодо грошей:

"Сувора правда життя полягає в тому, що гроші дійсно здатні зробити нас щасливішими. Але, боже, як же складно зрозуміти, наскільки швидко настає момент, після якого магічний ефект матеріального благополуччя перестає мати будь-яке значення".

"Звичайно, дуже обмежене число людей може жити в гармонії з собою, заробляючи 200 доларів на місяць. Однак ще менше число людей зможе відчути якесь покращення, почавши заробляти 50 000 доларів на місяць замість 2 000».

Щодо свого блогу:

"Одна з головних причин, через яку я не горів бажанням повертатися в цей блог, була заснована на тому, що я втратив зв'язок з персонажем, який його розпочав. Я став відчувати неймовірну зневагу до наївного форхейлі зразка 2011-го року, але в глибині душі я розумів, що у мене немає бажання руйнувати цей образ, який мотивував і піднімав настрій іншим."

Дмитро Forhayley

Графік успішності Forhayley на PokerStars (за всю кар'єру):

Статистика Forhayley

Особливою нестабільністю результатів виділяється 2013 рік:

Графік успішності Forhayley

Цікаві факти про Forhayley:

  • До початку покерної кар'єри, Дмитро активно займався кіберспортом і навіть працював коментатором Counter-Strike на великих турнірах.
  • Дмитро не отримав вищої освіти – його відрахували з 4-го курсу інституту.
  • За кілька сесій за 6-max столами з "MalACEsia" (Пол Фуа) на лімітах 400$/800$ гравець заробив близько 2 000 000$ за два місяці.
  • За словами Дмитра, він дуже любить подорожувати, а також відвідувати концерти.
  • Forhayley не соромився витрачати чесно зароблені гроші, і розповідав про те, що міг витратити близько 20 000$ в місяць.
  • У 2019-му Форхейлі був помічений за покерним столом у PokerStars Players Championship на Багамах.