Біографія Лії Новікової (Liliya Novikova)

Лія Новікова
Лія Новікова (29 років)
Росія
Чоловічий
06.06.1992
98 903$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
54 069$ (1-е місце в NLH – Deepstack – Big Ante вартістю 1 100 € на EPT Prague у 2015 році)
Головні досягнення:
топ-10 найуспішніших росіянок в покері (станом на 2019 рік), трофей EPT, популярний покерний стрімер з Росії, 2 роки була PokerStars Team Pro Online
Можна знайти за ніком:

Лія "Liay5" Новікова – молода успішна покеристка з Росії, яка померла в 2019 році.

Раніше дівчина була відома, як професійний гравець в DotA (Defence of the Ancients) та інші комп'ютерні ігри. У російськомовному покерному ком'юніті вона прославилася завдяки своєму блогу «Щоденник геймерши», який Лія вела з 2012 року.

Світова популярність до неї прийшла в березні 2015 року, коли Новікова підписала контракт з найвідомішим покер-румом і стала PokerStars Team Pro Online. У 2017 році вона втратила нашивки та спонсорство червоно-пікових, але продовжила вести особисту групу Вконтакті, стрімити і займатися популяризацією покеру різними іншими способами.

Новіковій більше подобався онлайн-покер, де вона досягла чималих успіхів. Основною дисципліною Лії були гіпертурбо. У 2015 році вона також часто грала Spin&Go. Після підписання контракту з ПокерСтарс Лія Новікова стала частим гостем офлайн серій. Найвагомішим результатом дівчини стала перемога в турнірі NLH Deepstack Big Ante за 1 100€ на ЕПТ Прага в 2015 році (виграш – 49 440€ або 54 070$). На цій події Лія завоювала свій перший значимий покерний трофей – піку PokerStars.

Лія Новикова - чемпіон

Лія була досить популярна в мережі. Стріми, записи і фото Лії Новікової набирали безліч переглядів за лічені хвилини. Але у популярності є і зворотний бік. Часто дівчину критикували за її слова або дії, активному обговоренню піддавалося особисте життя Новікової. Незважаючи на це, Лія в покері продовжувала показувати хороші результати і прагнула до подальшого розвитку в якості професійного гравця.

Лія Новікова 2019

11 червня 2019 року Лія Новікова померла в результаті нещасного випадку. Через кілька днів їй мало виповнитися 27 років.

Несподівана смерть відомої покеристки з Росії стала трагедією для покерного ком'юніті. Новина про те, що трапилося з'явилася в групі дівчини Вконтакті. Першу добу інформацію про це сприймали жартома, поки її не підтвердили близькі друзі дівчини і хлопець Лії Новікової – Артур. Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що причиною смерті став несправний електроприлад (швидше за все, фен) у ванній кімнаті.

Цікаві факти про Лію "Liay5" Новікову:

  • Справжнє ім'я дівчини – Лілія Новікова.
  • Лія дуже любила тварин. У неї вдома жили шиншили і три собаки.
  • Новікова закінчила технічний ВНЗ МГТУ ім. Н.Е. Баумана за фахом інженер-конструктор.
  • Кар'єру в покері "Liay5" починала з банкрола в 50$ і за рік за допомогою тренера розкрутилася з ліміту в 1,5$ до 60$. Спочатку робочою дисципліною Лії були турботурніри Sit & Go, потім дівчина почала професійно грати гіпертурбо 6-макс.
  • Головним хобі Лілії Новікової можна було назвати кулінарію. Дівчина закінчила курси кондитерів і дуже любила готувати різні страви.
  • Лія вела активний спосіб життя і займалася такими видами спорту, як сноубординг, баскетбол, веслування, бокс тощо. Також дівчина любила кататися на велосипеді.

Лія Новікова в соціальних мережах: