Біографія Володимира Трояновського (Vladimir Troyanovskiy)

Володимир Трояновський
Володимир Трояновський (47 років)
Росія
Чоловічий
20.08.1973
понад 7 860 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
945 845$ або 844 000€ (2 місце в Triton 100K Super High Roller на partypoker MILLIONS Europe 2019 у Розвадові)
Головні досягнення:
2-й в Russia All Time Money List (станом на 2019 рік), 9 трофеїв в живих турнірах PokerStars, відомий російськомовний бекер
Можна знайти за ніком:
PokerStars: vovtroy

Росіянин Володимир Трояновський відомий у всьому світі російськомовний хайролер. На початку кар'єри "vovtroy" грав недорогі турніри в офлайні. Було це в 2003-2007 роках. Хоча сам Трояновський стверджує, що грав в покер ще будучи школярем, але тільки в 2000-х у нього з'явилися гроші, і він почав активно відвідувати казино.

Тоді призові росіянина не перевищували п'ятизначних сум. Популярність і великі призові прийшли до Володимира з 2012 року. Цього року Трояновський виграв свій перший трофей європейського покерного туру, ставши чемпіоном хедз-ап турніру за 3 200€ на EPT Berlin.

Зараз на рахунку росіянина 7 пікових трофеїв PokerStars (4 виграних на EPT, 1 на PokerStars Championship Bahamas, 1 на PokerStars Festival Rozvadov і 1 на PCA 2018), два кубки APPT і трофей Russian Poker Tour.

Свій перший мільйон в покері Трояновський заробив на початку 2013 року на PokerStars Caribbean Adventure. Він став сьомим в Super High Roller з бай-іном 100 000$ і виграв 257 580$, а потім став раннер-апом турніру хайролерів PCA 2013, перетворивши бай-ін 25 500$ в 792 180$. На цьому успіхи росіянина тільки починалися.

На сьогоднішній день Трояновського можна назвати частим гостем популярних покерних серій в офлайні. Його ім'я раз у раз спливає в списках призерів серій від PokerStars і в азіатських турнірах. У рейтингу кращих турнірних гравців серед росіян Трояновський займає 5 сходинку (за версією GPI). Незважаючи на це покерист не тільки грає, але і займається бекінгом в покері.

На ПокерСтарс Володимир Трояновський грає під ніком "vovtroy". У його арсеналі чимало перших місць і фінальних столів популярних турнірів на PokerStars. За даними різних джерел в онлайн-турнірах Трояновський заробив понад 2 000 000$ в цілому.

Раніше він активно грав кеш в онлайні, але зараз його рідко зустрінеш за кеш-столами. Він більше зосередився на турнірній грі, так як вважає невигідним грати кеш в онлайні проти професіоналів і аферистів, які використовують статистику та інші привілеї гри за комп'ютером.

Володимир Трояновський покер

Цікаві факти про Володимира Трояновського:

  • Інститут Трояновський закінчив на спеціальність інженер-механік підприємств торгівлі і громадського харчування. Як зізнався сам покерист в інтерв'ю з Михайлом Сьоміним, курсовий проект у нього був на тему: «Лінія по упаковці капусти».
  • Наближені до покериста люди, та й сам гравець, стверджують, що Трояновський Володимир має власний бізнес. Але ні він, ні хто інший, не розголошують навіть сферу, в якій працює профі.
  • Володимир Трояновський не грає на WSOP по одній простій і банальній причині – він не може поїхати в США. Котрий рік поспіль йому відмовляють в американській візі, через те, що колись покерист помилково подав у консульство невірну інформацію для її отримання. Останній раз на WSOP Трояновський був в 2007 році.
  • У 2016 році росіянин взяв участь в першій покерной лізі GPL, виступивши за команду російськомовних профі «Moscow Wolverines» під керівництвом Анатолія Філатова. За рік до цього Трояновський представляв Росію в іншому командному проекті Global Masters.
  • Покерист досить азартний і часто укладає парі, наприклад, на свої результати на покерних серіях в онлайні, проти результатів колег.
  • Дружина Трояновського Антоніна Анапольська також грає в покер.
  • Трояновський бекер ряду талановитих російськомовних гравців в покер. У інтерв'ю з Сьоміним в 2016 році він зізнався, що бекінгом займається спільно з товаришем Сергієм Сергієвим. У спонсованій ними команді є (або були на той момент) Андрій Патейчук, Роман Коренев, Ілля Крупін, Саша Комаров. Від себе Володимир іноді вкладає гроші в гру Олександра "Академік" Лахова.