Блогер з Cardmates виграв 50 000₴ в Мейн Івенті PONT на PokerMatch

Summer PONT

У суботу пройшов фінальний турнір серії Summer PONT на PokerMatch, він же Мейн Івент. Турнір зібрав 654 входів і гравці боролися за призовий фонд 1 000 000₴.

У Мейн Івенті також брали участь і амбасадори ПокерМатч. Серед них кращий результат показала Ольга "mangusta" Єрмольчева: 20-е місце і 6 500₴ призових. Трохи раніше свою гру в турнірі завершила Альона "alohahaloha" Мироненко: 25-е місце і виграш 5 500₴.

Великі призові блогера Cardmates

Приємно писати про успіхи читачів нашого сайту. У GambleTalk блогер з ніком "malish" створює цікаві пости і під час серії PONT проводив міні-марафон, який завершився успішно.

На ПокерМатч покерист грав з ніком "goldentaurus" і в Мейн Івенті йому вдалося зіграти за фінальним столом. Там він зайняв п'яте місце, за що отримав великі призові 50 000₴.

Однією з вирішальних роздач для нього стала роздача, в якій "goldentaurus" пішов в олл-ін з парою тузів, але побачив у суперника сет королів. Удача була на його боці, адже на рівері "goldentaurus" зібрав флеш.

Роздача

Після цього, за словами "goldentaurus", кишенькові руки були настільки слабкі, що він бачив кілька хвилин поспіль лише 10-хай. В останній роздачі турніру "goldentaurus" запушив шість блайндів, що залишилися з К-8. Виставлення він програв супернику, у якого були A-5, чого виявилося достатнім для того, щоб відправити "goldentaurus" в нокаут.
Переможцем турніру став гравець з ніком "randombet999". Йому вистачило одного входу в турнір для того, щоб стати переможцем і о 07:05 виграти 235 000₴.

Результати Головної Події Summer PONT

Головної Подія Summer PONT

Нагадуємо, що в GambleTalk на постійній основі проходить конкурс блогерів. Липнева боротьба за призові зараз в самому розпалі, а в серпні призовий фонд конкурсу становитиме рекордні 5 000$. Приєднуйтесь до нашої спільноти!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.