Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Болгарин виграв 460 000$ в Super Million$

Super Million$

Кожен вівторок в румі GGPoker проходить фінал Super Million$. Бай-ін 10 300$ під силу лише хайролерам, тому за фіналкою часто можна зустріти відомі імена. Але на цей раз в фіналі було більше регулярів, ніж легенд.

Виключення: Бенджамін Роле, який завершив гру на четвертому місці. Його з гри вибив Огнян Дімов з сетом дев'яток, в той час як у Роле було лише дві пари. Через декілька хвилин після цього Огнян вийшов у хедз-ап.

Читати також: GG Poker вдвічі обігнали PokerStars за рейтингом PokerScout

В хедз-апі болгарину протистояв Янс Арендс з Австрії. У Огняна була перевага у стеці: 98ВБ проти 64ВБ. Поступово у Арендса залишалось все менше й менше фішок в стеці. В останній роздачі австрієць пішов в олл-ін з Q-J, на що Дімов відповів колом з А-2. Стріт з флопа і перемога болгарського покериста.

За свою перемогу Дімов отримав 461 000$, а ранерр-ап поповнив свою касу на 335 000$. Наступний вівторок очікуємо нового чемпіона в Super Million$.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.