Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Бразилець став чемпіоном Мейн Івенту Grand Prix KO

Мейн Івент Grand Prix KO

З 19 вересня по 4 жовтня на PartyPoker проходила серія Grand Prix KO. Під час неї відбулося 16 різних івентів із загальною гарантією понад 3 000 000$.

Відмінним завершенням серії стала Головна Подія. При бай-іні 109$ організатори зібрали достатню кількість входів, щоб уникнути оверлею. У фінальний день перейшли 775 гравців і спортсменам знадобилося сім годин для того, щоб визначити головного тріумфатора.

Читати також: Coin Flip на PartyPoker: миттєві призи до 1 000$

В якості лідера практично всю фіналку виступав Джош Бултон з Великобританії. Незважаючи на це, йому не вдалося стати переможцем турніру, так як в хедз-апі його обіграв бразилець Брено Хелено. Всього за фінальним столом зіграло три бразильця і ​​двоє з них зупинилися на шостому і сьомому місці.

У ключовій роздачі Бултон зіграв рейз олл-іном на рівері з блокером на натс-флеш, але не зміг змусити Брено викинути флеш до дами. Після цього Брено став переможцем турніру і виграв 49 000$.