Бразильський профі був дискваліфікований з турніру серії LAPT за додавання фішок у стек

Бразильський покер-про Рафаель Кайаффа

На турнірі BSOP Millions, який проходив у рамках Латиноамериканського покерного туру (LAPT) розгорівся дивний скандал. Бразильський покер-про Рафаель Кайаффа був дискваліфікований з турніру, після того, як його звинуватили у додаванні фішок у свій стек. Але ситуація не є однозначною.

Справа в тому, що через помилку організаторів Кайаффа, як і деякі інші гравці, отримав одразу два стартових стека після, того як сів в турнір в пізній реєстрації. Тобто зареєструвавшись у турнірі, Кайаффа спочатку отримав один стек у 100 000 фішок від флору, а потім, коли зайняв своє місце за столом, отримав другий стек у 100 000 від дилера. Всі інші гравці, які також помилково отримали другий стек, повідомили свого дилера або співробітника залу про помилку і повернули одну з двох стопок, але Кайаффа, так не зробив. Натомість він швидко забрав свої зайві фішки.

Після того, як його початковий стартовий стек зменшився до 10 000, його перевели за новий стіл і саме в цей момент він вирішив "додати" у стек ще 100 000 фішок. На нещастя інші учасники помітили, що у Кайаффа раптово з'явився великий стек і повідомили про це директора турніру.

Вивчивши записи з камер відеоспостереження співробітники LAPT/BSOP встановили, що Кайаффа дійсно додав зайві 100 000 фішок. У підсумку він був не тільки дискваліфікований з турніру, але й усунений від участі у будь-якому турнірі серії, що триватиме до 29 листопада.

Ось як це прокоментуав директор BSOP Деванір Кампос:

«Гравець порушив деякі пункти регламенту і через це поніс санкції, передбачені регламентом. Керівництво турніру встановило, що порушення було досить серйозним, щоб його негайно виключили зі змагань і  превентивно та тимчасово відсторонено від участі у будь-якому турнірі. Після закінчення змагань наш внутрішній комітет збереться, щоб визначити тип та тривалість усунення, яке понесе гравець і чи буде воно тимчасовим чи постійним».

Цікаво також те, що одразу після цього скандалу профіль Рафаеля Кайаффа зник з найбільшої бази даних у покері - Hendon Mob. Наразі на його місці у турнірних результатах фігурує надпис "Unknown Player". Але не дивлячись на це відомо, що за свою кар'єру бразилець заробив більше ніж 500 000$ призових та встиг виграти браслет WSOP у онлайн-турнірі 2022 року.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Mag_P1e Експерт
Експерт

Бразильці такі бразильці)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.