Брек Шуттен побив найбільше поле гравців за всю історію WPT

​Американці занудьгували по живому покеру і доказом цього стала величезна явка в турнірі World Poker Tour Hard Rock Poker Showdown 2021, який пройшов в племінному казино семінолів Hard Rock в штаті Флорида.

У турнірі взяло участь аж 2 482, що стало рекордною явкою за всю історію подібних турнірів WPT. Івент обійшовся гравцям у 3 500$, що сформувало призовий фонд у розмірі 7 942 400$.

Перемогу здобув 32-річний Брек Шуттен з Гранд-Рапідс, штат Мічиган. Він є батьком чотирьох дітей і працює медбратом у відділенні інтенсивної терапії.

Читати також: Визначився чемпіон WPT Gardens Poker

Брек, можна сказати, перебував на передовій у боротьбі з пандемією COVID-19 і у нього був досить складний життєвий період. Проте він заробив за свою перемогу великі призові у розмірі 1 261 090$.

«Ви граєте в турнірі й усі, окрім однієї людини, розчаровуються наприкінці, і на цей раз я був з тих, хто не розчарувався» – заявив Шуттен після того, як потрапив за фінальний стіл.

Після своєї перемоги він додав, що його тріумф – став свого роду "винагородою" за його важку працю. Дані призові стали найбільшими за всю кар'єру покериста. За фінальний стіл турніру потрапило всього шість гравців.

Результати фінального столу турніру World Poker Tour Hard Rock Poker Showdown 2021:

МісцеПокеристКраїнаПризові
1Брек ШуттенСША1 261 090$
2Стівен СнайдерСША899 290$
3В'єт ВоСША593 140$
4Сонні ФранкоФранція438 500$
5Альберт КальдеронСША326 750$
6Кен ОлдріджСША261 700$

У фінальній роздачі турніру Шуттен зарейзив 2,5 млн з батона з 8♣-5♥. Снайдер вирівняв ставку з А♦-2♦. Флоп вийшов 10♦-5♦-5♣. Снайдер чекнув своє флеш-дро, а Шутт поставив 2 мільйони з трипсом п'ятірок. Снайдер зробив чек-рейз розміром 4,8 млн і отримав кол від Шуттена. Терном вийшла 7♥. Снайдер поставив в банк ще 5,2 млн. Шуттен відповів олл-іном, і Снайдер зробив колл зі своїми 21,9 мільйона фішок з флеш-дро. Шуттен був попереду зі своїм трипсом п'ятірок, і 2♣ на рівері забезпечила йому виграш роздачі й титул.

Всього Брек заробив в живих турнірах понад 1 645 400$. До цього його найбільшими призовими були 135 210$ за третє місце в Мейн Івенті WSOP Circuit Hammond за 1 700$ у 2019-му році.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.