Брін Кенні підтримає фінансово постраждалих від пандемії людей

Брін Кенні 2020

Брін Кенні очолює список найприбутковіших гравців в історії покеру. Американець виграв 56 400 000 $ в живих турнірах і цей результат є найкращим в All TIme Money List.

На даний момент Кенні не бере участі в живих покерних івентах і дотримується карантину. Під час вимушеної самоізоляції Брін читає багато літератури про духовний розвиток і здоров'я.

В одному зі своїх сторіс в Instagram Брін розповів, що перестав курити траву і відразу відчув себе краще. Тепер покерист почав здоровий спосіб життя і навіть сів на вегетаріанську дієту.

Читати також: Топ-теми 2019: найдорожчий турнір в історії покеру і тріумф Бріна Кенні

Брін також не забуває займатися і благодійністю. Під час пандемії багато людей втратили роботу, а Кінн вирішив їм допомогти фінансово. Про це покерист написав пост в Instagram:

Пост Бріна Кенні

«Привіт хлопці. Якщо ви фрілансер, власник бізнесу, офісний працівник або безробітний, і карантин через COVID-19 негативно вплинув на вас, то прошу вас залишити свої дані Venmo/Cashapp/PayPal в коментарях. Допоможіть поширити це, відзначаючи тут тих, у кого зараз проблеми. Я збираюся деяким допомогти»

Брін додав, що вирішив пустити частину від своїх виграшів на благодійність і допоможе людям, які втратили роботу через пандемію. Кенні закликав кожного поділитися частиною себе: неважливо це гроші, любов, сміх або співчуття.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий