Британські ЗМІ просувають анти-гемблінгові настрої


Останнім часом в деяких європейських країнах активно борються з лудоманією. У деяких країнах навіть створили спеціальні реєстри лудоманів і вони дозволяють не допускати в казино людей, у яких є проблеми з гральної залежністю.

Однак, далеко не у всіх країнах розуміють різницю між відповідальною грою і гральною залежністю.

Нещодавно в британському виданні The Times з'явилася стаття, в якій різко критикують гемблінгову індустрію. У ній розповідають історії звичайних лудоманів, які нібито "постраждали" від гральної індустрії.

Читати також: Британський уряд штовхає в прірву місцевий гемблінг

Тема даної статті в цьому авторитетному виданні звучить приблизно так: "Ми програли 11,8 мільйона фунтів стерлінгів: настав час змусити індустрію ставок платити".

У матеріалі розповідають про групу з 30 осіб з різних верств суспільства, які хочуть більш жорсткого регулювання гемблінгового ринку нібито для того, щоб "врятувати інших людей від цієї долі". Проте з огляду на вибірку з відносно невеликої кількості людей і настільки агресивні висловлювання в бік онлайн-гемблінгу–конструктивність матеріалу викликає деякі сумніви.

Також в статті розповідають "зворушливу" історію про те, як один водій таксі та журналіст пов'язані спільним досвідом гральної залежності від онлайн-ставок.

Ці відомості злегка стурбував представників місцевого гемблінгу, враховуючи той факт, що останнім часом британська влада хоче посилити гемблінгове законодавство.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.