Британський гемблінговий регулятор оштрафував двох операторів за неправомірні дії


Європейські гемблінгові регулятори у сфері азартних ігор часто бувають суворими і безпринципними стосовно порушень з боку гральних закладів і гемблінгових операторів.

Наприклад, в Данії державний регулятор Spillemyndigheden за останні роки заблокував понад 90 сайтів, пов'язаних з гральною діяльністю, які (за словами регулятора) "заманювали" до себе гравців.

Британський регулятор у сфері азартних ігор UK Gambling Commission не є винятком. За останні кілька місяців регулятор UKGC оштрафував дві гемблінгові компанії Caesars Entertainment (на 13 000 000£) і Betway (на 11 600 000£). Ці дві компанії отримали штрафи за невиконання умов відповідальної гри.

Читати також: Верховна Рада України ухвалила закон про легалізацію гемблінгу

За попередніми даними, одна лише компанія Caesars Entertainment порушила правила відповідальної гри, дозволивши протягом 13 місяців грати людині, яка попередньо сама обмежила собі доступ у гральні заклади і програти 240 000£. Іншому лудоману ця ж компанія дозволила програти 323 000£ за рік.

Із загальної суми цих штрафів UK Gambling Commission перерахувала близько 9 000 000£ на рахунок благодійної організації, яка займається лікуванням і профілактикою гральної залежності на території Сполученого Королівства.

«Ми вітаємо отримання цих коштів в таке невизначений час. Керуючись моделлю суспільної охорони здоров'я, GambleAware вводить в експлуатацію послуги з профілактики та лікування лудоманії в Англії, Шотландії та Уельсі в партнерстві з експертними організаціями і установами, включаючи Державну службу охорони здоров'я. Ці кошти дозволять нам забезпечити більшу безпеку при фінансуванні Національної служби по лікуванню від азартних ігор і допоможуть захистити людей від шкоди гемблінгу» – заявив гендиректор GambleAware Марк Етчес.

Крім цієї заяви, GambleAware також опублікувала звіт про свої донорах. Серед них є також GVC Holdings (PartyPoker), які пожертвували цієї організації майже півтора мільйона фунтів стерлінгів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий