Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Британський гемблінговий ринок став найприбутковішим у світі


Гемблінговий ринок Великобританії завжди славився своїм приємним податковим кліматом. Безліч відомих гральних гігантів вже давно працюють на місцевому ринку та одержують величезні доходи.

Закони про азартні ігри у Сполученому Королівстві є найпропрацьованішими (у плані регулювання). Також місцеві гемблінгові закон дуже вигідні для покер-про, які грають в онлайні та за кордоном, проте мають британське підданство. Це пов'язано з тим, що всі гроші, які були виграні за межами Великобританії, не оподатковуються.

У зв'язку з цим у цю країну на ПМП з'їжджаються безліч гравців з інших європейських держав, де місцева влада почала посилювати податкову політику щодо покеристів.

Читати також: Entain заплатять британському регулятору штраф у 20 мільйонів доларів

Попри той факт, що британські ЗМІ активно просувають у себе антигемблінгові настрої – місцевий гральний бізнес продовжує приносити величезний прибуток. Нещодавно ресурс SafeBettingSites надав свіжу статистику щодо прибутковості грального бізнесу у найбільших країнах, де він уже довгий час існує на легальній основі.

Згідно з звітом, минулого року загальний валовий дохід британського гемблінгу перевищив позначку в 12 500 000 000$ і опинився на першому місці серед усіх країн з легальним ринком азартних ігор. Це вражає, враховуючи той факт, що на другому місці йде США з річним доходом в 11 000 000 000$, попри на те, що населення Сполучених Штатів втричі перевищує населення Великобританії.

На третьому місці, як і очікувалося, виявилася Австралія з показником 6 500 000 000$. Далі йде Італія з доходом 4 500 000 000$ і замикає п'ятірку лідерів Франція, у якої валовий дохід грального ринку склав 3 800 000 000$.

Цілком ймовірно, що незабаром США наздоженуть Великобританію за показниками прибутковості в новому році, оскільки дедалі більше штатів легалізують гемблінг на своїй території. Проте не факт, що це станеться саме цього року.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.