Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Буде Afterparty: Stadium Series продовжили до 16 серпня

Stadium Series 2020

Разом з гранд-фіналами повинна була офіційно завершитися Stadium Series. Але є приємні новини для гравців, яким до душі "стадіонні івенти": організатори продовжили фазовими турнірами серію до 16 серпня.

Майбутні турніри називаються Stadium Series Afterparty і вони будуть доступні для гравців з будь-яким банкролом. З будь-яким, бо фазові івенти починаються з бай-інів 1.10$ і завершуються хайролерськими івентами за 1 050$.

Всі фазові турніри вже доступні в лобі ПокерСтарс і ви можете в них зареєструватися. Для цього перейдіть у вкладку "Stadium Series" і в пошуку напишіть слово "Afterparty":

Лобі ПокерСтарс

Всього пройде чотири події з непоганими гарантіями:

  • Low за 1.10$ і з гарантією 100 000$
  • Medium за 11$ з гарантією 250 000$
  • High за 109$ з гарантією 500 000$
  • High Roller за 1 050$ з гарантією 1 000 000$

Всі турніри Afterparty фазові і в них за традицією вам потрібно буде протриматися певну кількість рівнів, для того щоб продовжити гру у другому дні. У гравців є можливість брати участь в необмеженій кількості перших днів, а другий день такі гравці почнуть з кращим стеком з усіх спроб.

З огляду на попередні оверлеї на Stadium Series, Старзи підготували велику кількість вхідних стартових днів. Phase 2 середніх і низьких бай-інів стартує 9 серпня, а хайролери зіграють свої фінали 16 серпня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.