Буде Afterparty: Stadium Series продовжили до 16 серпня

Stadium Series 2020

Разом з гранд-фіналами повинна була офіційно завершитися Stadium Series. Але є приємні новини для гравців, яким до душі "стадіонні івенти": організатори продовжили фазовими турнірами серію до 16 серпня.

Майбутні турніри називаються Stadium Series Afterparty і вони будуть доступні для гравців з будь-яким банкролом. З будь-яким, бо фазові івенти починаються з бай-інів 1.10$ і завершуються хайролерськими івентами за 1 050$.

Всі фазові турніри вже доступні в лобі ПокерСтарс і ви можете в них зареєструватися. Для цього перейдіть у вкладку "Stadium Series" і в пошуку напишіть слово "Afterparty":

Лобі ПокерСтарс

Всього пройде чотири події з непоганими гарантіями:

  • Low за 1.10$ і з гарантією 100 000$
  • Medium за 11$ з гарантією 250 000$
  • High за 109$ з гарантією 500 000$
  • High Roller за 1 050$ з гарантією 1 000 000$

Всі турніри Afterparty фазові і в них за традицією вам потрібно буде протриматися певну кількість рівнів, для того щоб продовжити гру у другому дні. У гравців є можливість брати участь в необмеженій кількості перших днів, а другий день такі гравці почнуть з кращим стеком з усіх спроб.

З огляду на попередні оверлеї на Stadium Series, Старзи підготували велику кількість вхідних стартових днів. Phase 2 середніх і низьких бай-інів стартує 9 серпня, а хайролери зіграють свої фінали 16 серпня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.