Card Lovers на RedStar Poker: призи за виконані завдання

Card Lovers на RedStar Poker

З 1 по 28 лютого на RedStar Poker пройде акція "Card Lovers", в якій гравці будуть отримувати призи за виконані завдання. Грайте в кеш-ігри, турніри Твістер і отримуйте скретч-карти з випадковими призами.

Як брати участь в акції Card Lovers

  1. Зареєструватися (або бути зареєстрованим) на RedStar Poker.
  2. Увійти в покерний клієнт.
  3. Перейти в розділ акції.
  4. Відкрити акцію "Card Lovers" і активувати її.

Далі вам потрібно виконувати щоденні місії за які ви отримуєте скретч-карти. Ці скретч-карти стираються і вам випадають випадкові призи.

Місії можна виконувати на кеш-столах по БЛ Холдему з мінімальними блайндами € 0.05 / 0.10 (крім Top Trumps Football Stars і Six Plus Hold'em, а також хедз-ап столів).

Список місій Card Lovers

ДеньМісії кеш-ігрМісії Твістер
ПонеділокОтримати на руки A-K червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами A-K червові на шоудауні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
ВівторокОтримати на руки 7-6 червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами 7-6 червового червового на шоудауні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
СередаОтримати на руки J-T червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами J-T червового на шоудауні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
ЧетверОтримати на руки T-9 червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами T-9 червового на шоудауніі. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
П'ятницяВиграти на шоудауні з червового флеш, обидві кишенькові карти повинні бути задіяні. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти на шоудауні з червового флеш, обидві кишенькові карти повинні бути задіяні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
СуботаОтримати на руки Q-J червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами Q-J червові на шоудауні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)
НеділяОтримати на руки K-Q червового 3 рази. (Безлімітний Texas Hold'em: мінімальні блайнди € 0.05 / 0.10. Столи Heads up виключені.)Виграти з кишеньковими картами K-Q червового на шоудауні. (Мінімальний Twister бай-ін € 1)

Призи в скретч-картах

ПризДіє
Турнірний квиток 1007 днів
Турнірний квиток 507 днів
Турнірний квиток 207 днів
Турнірний квиток 107 днів
Турнірний квиток 57 днів
Турнірний квиток 27 днів
Турнірний квиток 17 днів
1 Twister7 днів
0.5 Wild Twister7 днів
Турнірний квиток 0.27 днів

Умови акції Card Lovers

  • Акція проходить з 1 лютого по 28 лютого
  • Свою участь потрібно підтверджувати кожен день в покерному клієнта.
  • Максимум можна виконати місію 3 рази в день.
  • Скретч-карти діють 7 днів з моменту видачі.
  • Призи не можна поміняти або повернути.

Виконуйте місії Card Lovers і отримуйте круті призи! У скретч-карті ви можете виграти до 100€ турнірним квитком. Всім удачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.