Caribbean Poker Party в цьому році пройде в онлайні


Цього року безліч популярних живих серій по відомим вам причин переїхали в онлайн.

Щорічна велика серія Caribbean Poker Party не стала винятком і також в цьому році пройде в онлайні, а саме на PartyPoker.

Читати також: Роб Йонг розповів про нові кеш-столах Railbird на PartyPoker

Про рішення перенести Caribbean Poker Party 2020 на онлайн повідомив партнер ПатіПокер і власник казино Dusk Till Dawn Роб Йонг на своїй сторінці в Твіттері:

«Дата проведення Caribbean Poker Party Online затверджена 15-24 листопада. Власники паспортів можуть грати без рейку. Гравці, які виграли місця/промо, можуть використовувати їх для CPP Online, використовувати для MILLIONS Online або чекати живих серій. Онлайн сателіти починаються в жовтні» – написав Йонг.

Перенести CPP 2020 у онлайн було вирішено через погіршення ситуації зі світовою пандемією. Спочатку дана серія все ж повинна була пройти наживо на Багамах. У лютому навіть було затверджено два турніри цієї серії з гарантіями по 5 000 000.

Уже відомо, що Головне Подія серії буде проходити з 15 по 24 листопада і буде коштувати гравцям 5 300$ при гарантії в 5 000 000$. Традиційно, турніри Caribbean Poker Party 2020 матимуть широку сітку сателітів.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий