Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

CBS Sports став офіційним транслятором WSOP 2021

CBS Sports 2021

Останні 30 років незмінним транслятором Світової серії покеру був канал ESPN. В 2021 турніри WSOP транслюватимуться на спортивному каналі CBS Sports Network. Канал уже пообіцяв глядачам ще більше контенту, ніж було на попередніх серіях.

Організатори Світової серії покеру уклали багаторічну угоду з CBS Sports. В цьому році в планах телеканалу показати 15 годин Мейн Івенту і 36 годин 18-ти інших турнірів. Розклад всіх трансляцій оголосять пізніше.

Читати також: Розклад першої частини WSOP в онлайні: 33 браслети за 32 дні

Виконавчий директор WSOP Тай Стюарт сказав з цього приводу наступне:

«CBS Sports сміливо можна назвати піонерами в освітленні спортивних подій. Ми раді тому, що в найближчі роки буде широке висвітлення WSOP на ТВ і ми зможемо отримати вигоду від зростаючих медіа-платформ»

Цікавим є той факт, що Мейн Івент WSOP був показаний на CBS Sports ще в середині 70-х років. Так що контракт між каналом і WSOP можна назвати в якійсь мірі поверненням до витоків.

Не обов'язково мати вдома телевізор для доступу до каналу, адже його можна увімкнути онлайн на сайті. Для цього потрібно підписатися на одного з 12-ти провайдерів. Якщо ви виберете YoutubeTV, то зможете скористатися 7-денною тріал-версією.

Цього року WSOP пройде в кілька етапів: влітку на WSOP, com і на GGпокерок в онлайні. Потім в живому форматі в Лас-Вегасі з 30 вересня по 23 листопада, якщо ситуація з коронавірусом дозволить це зробити.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.