CBS Sports став офіційним транслятором WSOP 2021

CBS Sports 2021

Останні 30 років незмінним транслятором Світової серії покеру був канал ESPN. В 2021 турніри WSOP транслюватимуться на спортивному каналі CBS Sports Network. Канал уже пообіцяв глядачам ще більше контенту, ніж було на попередніх серіях.

Організатори Світової серії покеру уклали багаторічну угоду з CBS Sports. В цьому році в планах телеканалу показати 15 годин Мейн Івенту і 36 годин 18-ти інших турнірів. Розклад всіх трансляцій оголосять пізніше.

Читати також: Розклад першої частини WSOP в онлайні: 33 браслети за 32 дні

Виконавчий директор WSOP Тай Стюарт сказав з цього приводу наступне:

«CBS Sports сміливо можна назвати піонерами в освітленні спортивних подій. Ми раді тому, що в найближчі роки буде широке висвітлення WSOP на ТВ і ми зможемо отримати вигоду від зростаючих медіа-платформ»

Цікавим є той факт, що Мейн Івент WSOP був показаний на CBS Sports ще в середині 70-х років. Так що контракт між каналом і WSOP можна назвати в якійсь мірі поверненням до витоків.

Не обов'язково мати вдома телевізор для доступу до каналу, адже його можна увімкнути онлайн на сайті. Для цього потрібно підписатися на одного з 12-ти провайдерів. Якщо ви виберете YoutubeTV, то зможете скористатися 7-денною тріал-версією.

Цього року WSOP пройде в кілька етапів: влітку на WSOP, com і на GGпокерок в онлайні. Потім в живому форматі в Лас-Вегасі з 30 вересня по 23 листопада, якщо ситуація з коронавірусом дозволить це зробити.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.