Чемпіон WSOP віддасть весь свій виграш на благодійність

Чемпіон WSOP

У турнірі WSOP #48 взяло участь 800 гравців, а призовий фонд становив 1 068 000$. Івент проходив у форматі шут-аут: Переможець із кожного столу був лише один і потім ці переможці зустрічалися у наступних раундах на вибування.

Переможцем турніру став Герсон Дістенфельд, який весь свій виграш віддасть на благодійність. А це досить велика сума: 200 000$.

Герсон звернувся до інших учасників Світової серії наслідувати його прикладу:

«Я хотів би запропонувати кожному власнику браслету віддавати 1% своїх грошей на благодійність на їхній вибір. Це не вдарить сильно по вашим бюджетам. Якби я міг мати тривалий вплив у покерному співтоваристві, це було б так»

Коли почалася гра віч-на-віч, у Шумахера було майже вдвічі більше фішок, ніж у Дистенфельда, але Дистенфельд не збирався легко програвати. Ці двоє опинилися на першій можливій розв'язці для завершення турніру, коли Шумахер поставив двійки до А-10 Дистенфельда. На терні прийшов туз і Дистенфельд залишився у грі.

Долю трофея визначила така роздача: за флопом A-Q-7 Йохан виставився з Q-10, а Герсон зіграв колом з Q-4. Четвірка на терні подарувала Герсону дві пари та перемогу у події.

Результати фінального столу

  1. Герсон Дистенфельд – 204 000$
  2. Йохан Шумахер – 126 000$
  3. Джонатан Бетанкур – 94 000$
  4. Орсон Йонг – 71 000$
  5. Дэвид Тран – 54 000$
  6. Сохале Халили – 42 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.