Ченс Корнут вийшов вперед у Челленджі Гальфонда

Гальфонд проти Корнута

Хедз-ап батл Гальфонда і Корнута триває і за час його проведення ще не раз зміниться лідер. На даний момент зіграно 12 сесій і лідирує Ченс Корнут, хоча до цього практично в кожній сесії перемагав Гальфонд.

Ченс Корнут дивує своїх глядачів наскільки він хороший гравець в пот-лімітній Омасі, в якій йому належить зіграти 35 000 рук проти Гальфонда. Перед початком батлу Ченс виступав в якості аутсайдера.

Зміна лідера в батлі

Протягом перших десяти сесій Гальфонд цілком і повністю контролював хід поєдинку і йшов попереду з комфортною перевагою. Але потім ситуація змінилася, як змінився і лідер цього челенджу.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

У вівторок, після двох перемог поспіль, Корнут провів свою кращу сесію на даний момент. Він отримав прибуток у розмірі 150 000$, повністю ліквідувавши попередній дефіцит в 280 000$. Тренер по покеру почав сесію в середу з перевагою близько 33 000 доларів.

На даний момент в рамках хедз-ап батла Гальфонда і Корнута зіграно 6 400 роздач. Але це лише 20% від загальної суми роздач, які планують зіграти покеристи. Таким чином, про шанси на перемогу говорити ще рано, тому що в обох покеристів вони приблизно рівні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.