Ченс Корнут збільшив розрив від Філа Гальфонда до 267 000€


Тривалий час Філ Гальфонд був лідером в його протистоянні проти Ченс Корнута в рамках Galfond Challenge.

Однак, все досить швидко змінилося і Корнут блискавично накопичив перевага проти свого американського колеги. Всього було зіграно 9 100 рук з 35 000 запланованих.

За результатами останньої такої сесії, Ченс Корнут виграв у Філа Гальфонда ще 33 000€ і таким чином збільшив розрив від свого опонента до 267 000€.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Раніше Корнут різко вирвався вперед, коли за результатами 12-ї сесії їх поєдинку він виграв аж 150 000€ і вже тоді став лідирувати на 33 000€. Символічно, що в останній сесії Корнути виграв саме цю суму.

Ченсу не варто розслаблятися, оскільки залишилося відіграти ще 25 900 рук і все ще може обернутися по-іншому, як це було в Челлендж проти "VeniVidi1993", коли Гальфонд відіграв за два тижні 500 000€, а потім і зовсім зумів перемогти в челледжі.

У будь-якому випадку, ще занадто рано говорити про перемогу одного з опонентів, оскільки будь-якого з гравців може зачепити негативний виток дисперсії.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.