Чергова перемога Айзека Хекстона в дорогому турнірі PCA

Популярний американський покер-про Айзек Хекстон останнім часом на висоті. При цьому він процвітає не тільки на теренах онлайн-покеру, а й у великих хайролерських живих івентах.

Як відомо, зараз на Багамах проходить серія 2023 року PokerStars Caribbean Adventure, в рамках якої Хекстон вже встиг здобути перемогу в одному турнірі за 100 000$ кілька днів тому. У тому івенті Айзек заробив у якості чемпіона 1 082 230$.

Попри це, покерист не зупинився на досягнутому результаті і продовжив свою тріумфальну ходу в івентах великої серії. Переможний стрік не переривається, адже гравець здобув перемогу в ще одному великому турнірі.

Читати також: Сем Грінвуд здобув перемогу в турнірі PCA Super High Roller за 250 000$

Айзек Хекстон став чемпіоном турніру 2023 року PokerStars Caribbean Adventure No-Limit Hold'em Seven Max, який також стояв 100 000$. Цього разу американець заробив більше, завершивши турнір з переможною виплатою в 1 555 360$.

Загалом у турнір було зроблено 46 входів, а призовий фонд турніру (з відрахуванням рейку) склав 4 508 460$. У хедз-апі Хекстон зійшовся з не менш популярним хайроллером – Федором Хольцем. У вирішальній роздачі Айзек відкрився з 10♣-8♣ і в результаті зробив кол олл-іну Федора з K♣-9♣. На сукно лягли наступні карти: 8♥-7♠-4♠-7♦-8♠ й Федір Хольц став раннер-апом із виплатою 1 014 400$.

Третім став відомий гравець із Латвії – Олексій Поняков, який отримав 698 800$. За ним на четвертому місці йде Стів О`Двайєр із призовими 518 500$. П'яте місце дісталося американському володарю двох золотих браслетів WSOP Ніку Петранджело. Його виплата склала 405 800$. Загалом у призи потрапило шестеро покеристів і останнім призером турніру став ще один американець Девід Пітерс.

Лідер покер-румів
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Айзек Хекстон .це яскравий приклад того як людина з гарною шахматною історією може зробити кар'єру в покері . Гарний розум і аналіз , розуміння гри допомагають йому вигравати турнири в своїй особивій менері . Він достатньо молодий і ми сподіваємось що в нього основні перемоги ще попереду .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.