Чергова перемога Мартиросяна на Старзах в турнірі High Roller Club


Артур Мартиросян з Росії вже традиційно поповнює свій банкрол і робить великі замети в топових онлайн-серіях. На PartyPoker він досяг успіху в турнірах High Roller Club і навіть переміг в одному з Мейн Івентів серії.

Однак він також відзначився і на PokerStars в івентах з аналогічною назвою. Цієї неділі на Старзах він здобув перемогу в івенті хайролерів за 5 200$ і з призовим фондом 500 000$, за що заробив 115 200$.

Майже за пів години до закінчення цього турніру на PokerStars завершився ще один івент хайролерів з бай-іном 2 100$ і відносно невеликим призовим фондом в 80 000$.

High Roller Club на PokerStars

Читати також: PartyPoker High Roller Club: Алекс Фоксен обіграв Мартиросяна і оформив дві перемоги за день

В турнір було зроблено 40 входів. За перемогу в івенті Мартиросян (що зробив два входи) заробив призові розміром 34 650$.

За аналогією з вищезазначеним турніром, Ранер-апом цієї події знову опинився покерист з Росії "hello _totti", який також зробив два входи в івент і отримав виплату 22 140$.

В призову зону вдалося потрапити лише чотирьом гравцям. Останнім, хто зумів потрапити в призи став покерист з Великобританії "1_conorb_1", йому вдалося заробити 9 040$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.