Черговий великий програш від Тома Двана на шоу High Stakes Poker

Американський покерист Том Дван продовжує програвати гроші на популярному покерному телешоу High Stakes Poker.

Цього разу він не зміг сфолдіть своє флеш-дро з флопа проти іншого відомого американського хайроллеров Ріка Саломона.

В черговий програшною для Двана брав участь також покерист з США Джейк Деніелс, який скинув свої карти ще на початку роздачі.

Читати також: Том Дван в черговий раз програв великий банк на High Stakes Poker

На початку роздачі Джейк Деніелс зарейзив 2 100$ c Q♥-10♣, Том Дван у відповідь зробив кол з J♥-8♥, а Рік Саломон зробив 3-бет з A♦-K♣.

Деніелс зробив фолд, а Дван вирішив продовжити свою боротьбу і зробив кол. На флопі на дошку поклали J♠-4♥-A♥, Саломон потрапив у топову пару, а Дван отримав надію покращиться до флешу.

Тьорн з 7♠ зменшив шанси Тома на перемогу, а Рик додав до загального банку ще 25 000$. Дван вирішив так просто не здаватися, але коли на рівері поклали 7♦ – усвідомив свою помилку і зробив чек. Саломон вирішив поставити 55 000$ і зустрів емоційну реакцію Двана, перед тим як той скинув свої карти.

Таким чином Том Двані зі словами "Чорт забирай, Ріку" програв великий банк в розмірі 177 100$. Дван також заплатив Саломону додаткові 500$, щоб подивитися його карти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.