Четверо гравців зіграли безкоштовно за фінальним столом Mini ME WPT

Mini ME WPT WOC

Міні Мейн Івент WPT Online показав, як можна за допомогою покеру виграти кілька сотень тисяч доларів, зробивши при цьому мінімальні вкладення фінансів. Справа в тому, що п'ять з дев'яти учасників фінального столу відібралися в подію за допомогою недорогих сателітів.

Для чотирьох з цих п'яти щасливчиків Міні Мейн Івент WPT Online взагалі можна назвати фріролом. Квитки в сателіти дісталися їм безкоштовно в акції WPT 500K Ticket Drop.

Міні-версія Головної Події зібрала 4 600 входів, які сформували призовий фонд 5 000 000$. Переможцем турніру став Ренан Карлос Бруски з Бразилії, якому дістався приз 504 583$.

Читати також: Stadium Series Afterparty: українець перетворив 1$ в 7 500$

У фінальному хедз-апі Ренан обіграв молдавського гравця Микиту Вербич. Микита відібрався в цей турнір через сателіт за 11$. Таким чином, молдаванин перетворив 11 доларів в солідну суму: 339 607$.

Якщо ви подивитеся на призову виплату учасника, який посів третє місце - вона буде найбільшою. Справа в тому, що в топ-4 фіналісти уклали угоду, згідно з якою Артур Балодіс з Латвії отримав більше всіх грошей:

Призові виплати

Артур теж відібрався в турнір через сателіт. Йому вдалося виграти квиток в Мейн Івент з бай-іном 1 050$ за допомогою відбіркового турніру за 55$.

Ліві-Родриг Барта зайняв 4-е місце, яке принесло йому 473 000$. Барта отримав 433,723% ROI в цьому івенті, так як відібрався в нього всього за 109$.

Тобіас Копер - єдиний з сателітчіків, який не увійшов до топ-4. Свій квиток він виграв в сателіті за 11$, а в Міні Мейн івенті посів дев'яте місце, за що отримав 45 600$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.