Cocktail Pont на PokerMatch: два гравці стали триразовими переможцями

Cocktail Pont на PokerMatch

Серія Cocktail Pont на PokerMatch досягла свого екватора, але попереду ще багато цікавих турнірів. До 27 грудня гравці ПокерМатч можуть щодня брати участь в івентах з великими гарантіями. На даний момент розіграно вже понад 10 000 000 гривень!

Під час серії проходить лідерборд "Cocktail Турніроманія", в залік якого йдуть всі титульні турніри серії. Загальний призовий фонд лідерборда становить 500 000₴. Заробляти очки можна за кожного вибитого суперника. Чим більше бай-ін івенту - тим більше очок ви заробите за кожен нокаут.

Серед усіх учасників серії можна виділити двох гравців, які встигли виграти цілих три титульних турніри. Покеристи, які мають в своєму активі по три перемоги на Cocktail Pont - "bezpaniki" і Стас "shrekpoker91" Галатенко.

Читати також: «Зимовий спринт» на Pokermatch: 3 300 000₴ для гравців кеш-столів

До слова, Стас є найтитулованішим гравцем в історії ПокерМатч: на його рахунку цілих 24 трофея і Галатенко явно не збирається зупинятися. Також Стас йде на першому місці в лідерборді "Cocktail Турніроманія" і є чемпіоном по "нокаутам" цієї серії.

Стас "shrekpoker91" Галатенко 2020

На цьому тижні гравці ведуть боротьбу за загальний гарантований призовий фонд 6 375 000 гривен. Покеристи спробують на смак святкові коктейлі у вигляді турнірів: Amaretto Sour, B-52, Bloody Mary, Long Island, Green Mexican, Aperol Spritz і Mojito.

Рекомендуємо звернути увагу на ключові турніри вихідного дня, які пройдуть у форматі PKO з гарантіями 500 000 гривень. У них у вас є можливість не тільки поборотися за відмінні призові, а й отримати нагороду за вибивання гравців. Всім вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.