Combomania: подарунки для кеш-гравців у перегонах на Pokerbet

Combomania: повернення легендарної акції для гравців в кеш покер на Pokerbet

​На Pokerbet стартує новий сезон акції для кеш-гравців «Combomania». Перегони у двох лідербордах проходитимуть з 1 по 30 червня – на гравців очікують не тільки щоденні подарунки, а й круті призи у підсумковому рейтингу акції.

Щоб взяти участь у перегонах, потрібно грати за Boost-столами Холдему на лімітах від 2,5/5 та збирати будь-які кишенькові пари.

До заліку йтимуть перші 500 роздач, зіграних протягом дня. В рамках акції діятимуть два лідерборди: Щоденний та Глобальний. Бали, отримані у щоденних лідербордах, будуть зараховуватися до глобального рейтингу протягом всіх перегонів.

Очки заробити просто – достатньо просто отримати будь-яку кишенькову пару на руки та дійти до флопу. Чим вище пара – тим більше балів піде до лідерборду.

Кишенькові пари та очки

ПараОчки
224
336
448
5510
6612
7714
8816
9918
ТТ20
JJ22
QQ24
KK26
AA30

Важливий момент – гравці, які зіграють максимальну кількість залікових роздач у Щоденному лідерборді (500) додатково отримуватимуть 50 балів.

Щодо розподілу призових – щодня топ-15 щасливчиків ділитимуть призовий фонд, а 50 найкращих гравців отримають круті подарунки за підсумками акції у Глобальному лідерборді. Деталі обох лідербордів можна буде дізнатися у лобі покер-руму (розділ «Активні акції»).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.