Даніель Негреану знову не стримав емоції після жорсткого бед-біту у SHRB

Даніель Негреану втратив 300 000$ на турнірі Super High Roller Bowl

Як і під час WSOP 2022 Даніель Негреану знову не зумів втримати під контролем свої справжні емоції після бед-біту, який коштував йому кілька сотень тисяч доларів. Подія трапилась на нещодавньому турнірі Super High Roller Bowl за 300 000$, де переможцем став Айк Хекстон. Негреану же вступав у турнір у якості діючого чемпіона і рішуче був налаштований на те, щоб захистити свій титул. І на початку у нього все йшло дуже добре. Він тримався у топі лідерів і навіть вийшов у фінальну стадію. змагань, де і сталася його остання роздача.

З позиції SB Негреану підлімпив з рукою AQo до Айка Хекстона, який вирішив запушити з А4о на 28 ВБ. Негреану відповів і був радий побачити, що має перевагу над суперником. Але ось що він був не радий побачити, так це четвірку, що вийшла на дошці. Негреану вибув з турніру не зумівши навіть попасти в грощі, та втративши 300 000$.

На виході Даніеля зустріла журналістка Наталі Боуд для невеликого інтерв'ю з гравцем. Негреану був традиційно чемним та поскаржився на бедбіт, але після запитання, хто, на його думку, тепер стане переможцем турніру і за кого він буде уболувати, Негреану не стримався:

«Ой, ну ясно ж, що мені взагалі @***# начхати ! Якщо це не я — яка @**# різниця?» 😐

Пізніше Даніель розвинув думку у твіттері:

«Хлопцям з PokerGO на замітку: гравцю, що вилетів, все одно, хто тепер виграє турнір. Дратівливе і безглузде питання!». 

А Фараз Джака зауважив, що ще безглуздіші питання ставлять переможцям: «Мене значно більше дратує, коли запитують у переможців, як вони виграли — всі знають щой їм просто дуже сильно складалося, нащо це питати?». 

А Мелісса Бурр додала: «Якщо вже потрібне скандальне інтерв'ю, давайте запитувати, хто з тих, хто залишився в турнірі, точно НЕ виграє!» 😈

Нагадаємо, що це далеко не перший випадок, коли Даніеля Негреану охоплюють емоції після вильоту з турніру. Під час одного з турнірів WPT він вилитив зі змагань пішовши в олл-ін з сетом двійок проти пари королів. На рівері вийшов король і реакція Даніеля була наступна:

Ну а в літку 2022 року, підчас WSOP, Негреану теж піймав бед-біт у турнірі за 250 000$, після чого бурно зреагував жбурнувши свою палицю для камери, якою він знімав свій влог, у стіну:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Мені дуже подобається його манера гри .І як людина він дуже позитивний .Мені імпонує те що він робить за столом .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.