Ден Білзерян готовий зіграти хедз-ап на 100 000 000$


Знаменитий "Король Інстаграму" і ексцентричний хайроллер Ден Білзерян вже неодноразово стверджував, що заробив свої статки саме в приватних покерних іграх з дуже багатими людьми.

Проте доказів того як і раніше залишається дуже мало, адже в офіційних турнірах покеру він регулярно займав далеко не найвищі призові місця.

Все ж, Білзерян стверджує, що виграв в приватних іграх понад 50 000 000$ і тепер він збирається це довести.

Читати також: Про що книга Дена Білзеряна?

У своїй новій книзі "The Setup" він розповів про те, як вигравав мільйони доларів у мільярдера з Ізраїлю Алека Гореса. Згідно зі словами самого Білзеряна, він виграв у Гореса понад 40 мільйонів доларів.

Ця історія обурила самого Гореса і він зв'язався з Білзеряном, викликавши його на дорогий хедз-ап. Алек розповів, що насправді Ден виграв у нього значно менші суми та хоче це довести в хедз-ап дуелі з бай-інами по 25 000 000$.

Білзерян своєю чергою погодився, однак запропонував підняти вартість гри вдвічі. В результаті Гореса також погодився з умовами Білзеряна, тому покерна спільнота може очікувати хедз-ап зіткнення на 100 000 000$.

У разі, якщо дана дуель все-таки відбудеться, то вона може стати найдорожчою за всю історію покеру. Як повідомляє один з популярних англомовних покерних ресурсів – Білзерян вже перевів свій бай-ін на рахунок казино Aria, де і повинна буде відбутися ця гра.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.