Ден Білзерян образив відому покеристку

Ден Білзерян 2020

Ден Білзерян - досить суперечлива фігура в покері. Багато хто з покерного співтовариства сумнівається в покерних навичках короля Інстаграму, а сам король повідомляє, що виграв більше грошей, ніж Ден Кейтс.

Проте, в грудні GGPoker підписали контракт з Деном Білзеряном. Нова посада Білзеряна як бренд-амбасадора повинна залучити більше кеш-гравців на високих лімітах, оскільки сам покерист активно грає на високих ставках.

Читати також: Компанія Ignite втратила 50 000 000$ через Білзеряна

Але Білзерян не був би Білзеряном, якби не потрапив відразу ж в скандал. Справа в тому, що багато користувачів Твітеру неоднозначно поставилися до цієї новини. Частина з цих людей негативно відгукнулися про Білзеряна і розчарувалися вибором GGPoker.

У цих твітах також згадали всі гріхи Білзеряна і те, як покерист викинув в басейн голу модель.

Образа Ванесси Каді

Ванесса Каді - канадська покерістка, яка не один раз брала участь у великих турнірах WSOP. Ванессі не сподобалося те, що Білзерян став амбасадором GGPoker і своє невдоволення дівчина висловила в Твіті:

«Ідея про те, що Білзеряна вважають уособленням покеру, дійсно відстій. Цей сексист в ролі амбасадора будує хибне уявлення, що він уособлення покеру. Я дуже сильно засмутилася, коли почула про співпрацю GGPoker і Білзеряна. Думаю, тому що покер-рум завжди намагався бути кращою версією себе і був майбутнім покеру в багатьох аспектах»

На її висловлювання Білзерян відповів досить лаконічно:

Ден Білзерян 2020

Переклад: Замовкни, ** юха, тебе взагалі ніхто не знає.

До такої образи Ванесса поставилася з іронією і поставила на заставку в Твіттері мотигу. Слово hoe з англійської перекладається як мотига, хоча означає інше набагато образливіше слово.

Тепер залишається лише дочекатися реакції від GGPoker. Ванесса чекає слів вибачень від покер-руму за свого амбасадора, але як відомо поганий піар від Білзеряна теж частина рекламної діяльності.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.