Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ден Білзерян образив відому покеристку

Ден Білзерян 2020

Ден Білзерян - досить суперечлива фігура в покері. Багато хто з покерного співтовариства сумнівається в покерних навичках короля Інстаграму, а сам король повідомляє, що виграв більше грошей, ніж Ден Кейтс.

Проте, в грудні GGPoker підписали контракт з Деном Білзеряном. Нова посада Білзеряна як бренд-амбасадора повинна залучити більше кеш-гравців на високих лімітах, оскільки сам покерист активно грає на високих ставках.

Читати також: Компанія Ignite втратила 50 000 000$ через Білзеряна

Але Білзерян не був би Білзеряном, якби не потрапив відразу ж в скандал. Справа в тому, що багато користувачів Твітеру неоднозначно поставилися до цієї новини. Частина з цих людей негативно відгукнулися про Білзеряна і розчарувалися вибором GGPoker.

У цих твітах також згадали всі гріхи Білзеряна і те, як покерист викинув в басейн голу модель.

Образа Ванесси Каді

Ванесса Каді - канадська покерістка, яка не один раз брала участь у великих турнірах WSOP. Ванессі не сподобалося те, що Білзерян став амбасадором GGPoker і своє невдоволення дівчина висловила в Твіті:

«Ідея про те, що Білзеряна вважають уособленням покеру, дійсно відстій. Цей сексист в ролі амбасадора будує хибне уявлення, що він уособлення покеру. Я дуже сильно засмутилася, коли почула про співпрацю GGPoker і Білзеряна. Думаю, тому що покер-рум завжди намагався бути кращою версією себе і був майбутнім покеру в багатьох аспектах»

На її висловлювання Білзерян відповів досить лаконічно:

Ден Білзерян 2020

Переклад: Замовкни, ** юха, тебе взагалі ніхто не знає.

До такої образи Ванесса поставилася з іронією і поставила на заставку в Твіттері мотигу. Слово hoe з англійської перекладається як мотига, хоча означає інше набагато образливіше слово.

Тепер залишається лише дочекатися реакції від GGPoker. Ванесса чекає слів вибачень від покер-руму за свого амбасадора, але як відомо поганий піар від Білзеряна теж частина рекламної діяльності.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.