Ден Кейтс пропонує 40 до 1 на виграш браслету

Ден Кейтс 2023

Ден Кейтс дуже полюбляє грати чемпіонат по змішаним іграм на Світовій серії покеру. Йому вдавалось двічі поспіль вигравати браслет в мікст-турнірі з бай-іном 50 000$. Чи вдасться Кейтсу зробити це втретє?

Dan вирішив знайти бажаючих, які вірять в його перемогу на WSOP 2023. Пропонує 40 до 1 на те, що стане чемпіоном турніру по мікст-іграм за 50 000$.

Читати також: Шон Діб розповів як проходить парі на 1 000 000$

Більшість підписників в коментарях Твіттера відзначили, що коефіцієнт 40 занадто великий. Тим паче, Ден вже зробив це двічі, чому йому не під силу виграти і третій раз? Поки що офіційно не знайшлось бажаючих укласти суперечку, але вже дехто пише в коментарях, що готовий поставити 10 000$.

До речі, Кейтс не єдиний, хто пропонує поставити на браслет. Ще є Метт Беркі, який нещодавно переміг в парі на 1 000 000$. На WSOP 2023 Метт пропонує коефіцієнт 35 на те, що він зможе виграти хоча б один браслет в будь-якому турнірі Світової серії покеру. Але Метт кеш-гравець, на відміну від Дена Кейтса, тому йому це буде зробити набагато складніше... 

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.