Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ден Шак став раннер-апом турніру WPT #01 Omaha Hi-Lo

Ден Шак 2020

Ден Шак – відомий покерист, який грає дорогі ліміти, але тим не менш називає себе гравцем-аматором. Основною його діяльністю є хедж-фонд, а у вільний від роботи час Ден грає в покер.

Дену є чим похвалитися щодо виграшів в живих турнірах. За всю свою кар'єру він виграв в живих івентах понад 10 500 000$. Його бест кеш трапився 2014-му році на PCA: тоді він зайняв друге місце в турнірі за 100 000$ і отримав виплату 1 178 000$.

Сьогодні вночі він також посів друге місце, але виплата була скромніше. Ден взяв участь в першому чемпіонському івенті WPT Online на PartyPoker.

Трансляція фінального столу почалася у вівторок ввечері і в фіналі за перемогу боролися семеро учасників. Росіянин Данило Шалаєв став своєрідним баббл-боєм фінального столу, так як покинув турнір на восьмому місці і забрав виплату 14 750$.

За фіналкою був присутній лідер Бразилії за виграшами в офлайні Жоао Вієйра. Цього разу його результатом стало четверте місце і 42 500$ призових.

Жоао Вієра

Герой нашої новини Ден Шак протримався до самого хедз-апу, де поступився Полу-Франсуа Тедескі. Раннер-ап івенту Шак отримав 87 000$, а переможцю дісталося на 5 000$ більше.

Що ми знаємо про чемпіона? Пол-Франсуа Тедескі народився в Бастії, але переїхав до Лондона, де й нині гріндить в покер. За всю свою кар'єру в живих турнірах Тедескі виграв близько 3 000 000$, але точна сума призових виграних в онлайні невідома.

З останніх успіхів можна відзначити друге місце на WSOP 2019, де Тедескі поступився Денису Стребкову в боротьбі за золотий браслет в турнірі по H.O.R.S.E. Якщо відмотати час на 8 років назад, то можна побачити як Пол-Франсуа боровся за перемогу в фіналі Мейн Івента WSOPE 2012 у Каннах. Тоді його результатом стало 6-е місце і 194 000$.

Результати турніру WPT #01 Omaha Hi-Lo

Турнір WPT #01 Omaha Hi-Lo

Запис фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.