Ден Сміт поставив будинок на перемогу в парі з фентезі-футболу

Ден Сміт 2020

Фентезі-футбол – популярна гра, в якій учасники формують свою команду з віртуальних футболістів. Їх реальні прототипи грають в матчах різних чемпіонатів і в залежності від статистики своїх виступів набирають бали.

Відомий покерист Ден Сміт, на рахунку якого понад 37 000 000$ виграних в живих турнірах, любить грати в DFS Football (фентезі-футбол). Ден настільки впевнений у своїх вміннях вибирати правильних футболістів, що запропонував Блейку Стивенсону парі на 500 000$.

При цьому 500 000$ є оціночною вартістю будинку Дена Сміта. Сміт ставить на свою перемогу будинок і на даний момент Блейк Стівенсон знаходиться в роздумах чи погоджуватися на таке велике парі. У разі програшу Ден Сміт залишиться без будинку, а в разі виграшу пожертвує 50 000$ на благодійність.

Читати також: Ден Сміт заробив 527 000$ за перемогу в Super High Roller на PartyPoker

У своєму Твіттері Сміт пояснив чому він запропонував таку велику ставку:

«Чому я так вчинив? Я отримую +110 000$ в разі перемоги і економлю на брокерських зборах в разі програшу. Також я впевнений, що це парі буде дуже веселим. Якщо мені вдасться перемогти, то я пожертвую 50 000 доларів на благодійність. У п'ятницю отримаю точну оцінку свого будинку, буду тримати вас в курсі»

Стивенсону не звикати до незвичайних ставок. Ще в березні він пропонував прийняти ставку «менше 50 000 смертей від COVID-19 в США». Цей твіт був видалений, як і аккаунт Стівенсона в Twitter. Але Блейк все ще підтримує зв'язок зі Смітом.

Як справжній гравець у покер, Сміт хоче використовувати схильність Стівенсона до азартних ставками і отримувати свої гроші з перевагою. Стівенсон взяв паузу на роздуми і не поспішає з рішенням.

«Замість того, щоб з радістю поставити 500 тисяч доларів, як я очікував, Блейк сказав мені, що купувати нерухомість це -EV (краще орендувати). Все пішло не так, як планувалося», – написав згодом Сміт в Твіттері.

Якщо гравці все-таки зможуть домовитися, то це буде цікаве парі як для його учасників, так і для всіх глядачів, які зможуть спостерігати як покеристи змагаються в фентезі-спорт.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.