Девід Пітерс – четвертий в МЕ High Roller Club на PartyPoker

Девід Пітерс 2020

16 липня пройшли останні за розкладом турніри High Roller Club на PartyPoker. Серед них в цей день найдорожчим івентом був Мейн Івент за 10 000$. Турнір зібрав 30 учасників, чого вистачило в акурат для покриття гарантії 300 000$.

Турнір не викликав великого ажіотажу. Може через те, що всі вже морально готувалися до початку WPT Online, а може тому що в загальному лідерборді вже був відомий переможець (Рик Гостіса). У будь-якому випадку 30 гравців все ж були в обоймі і боролися за перемогу.

Росіянин Артур Мартиросян завершив турнір на 18-му місці і не потрапив до призової зони ITM. Та ж доля спіткала В'ячеслава Булдигіна, який обмежився шостим місцем.

У турніру був свій "зірковий" баббл-бой і ним став Айзек Хекстон. Досвідченому професіоналу вистачило досвіду, але не вистачило трохи удачі для того, щоб потрапити в четвірку фіналістів, які отримали виплати.

Читати також: Роб Йонг став hаннер-апом МЕ High Roller Club на PartyPoker

Після вильоту з гри Хекстона, покеристи почали отримувати призові. Першим гру з призерів покинув Девід Пітерс, який завершив турнір на четвертому місці, за що отримав 24 000$.

На третьому місці завершилася гра володаря золотого браслета WSOP Паскаля Лефрансуа. Хедз-ап вийшов з не самими відомими гравцями за столом: Джонатаном Ван Флітом і Теном Мюлдером.

Близько п'ятої ранку стало відомо ім'я переможця. Ним став Тен Мюлдер з Голландії, який отримав за свою перемогу 138 000$. На цьому серія High Roller Club завершилася, вітаємо всіх переможців!

Результати МЕ High Roller Club

МЕ High Roller Club

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.