Дівчина з Бразилії виграла 13 000$ з фріролу на PartyPoker

Дівчина з Бразилії виграла 13 000$ з фріролу на PartyPoker

Ліліан Фігередо –  дівчина з Бразилії, яка грає в покер на аматорському рівні. У серпні їй вдалося оформити п'ятизначні призові за третє місце в турнірі 6-Max Warm Up на PartyPoker.

В цей турнір дівчина потрапила завдяки фріролу Second Chance. У нього отримують квиток всі гравці, які зазнали невдачі в сателіті до івенту WPT Online або в самому івенті. Ліліан виграла квиток в 6-Max Warm Up, а в ньому посіла третє місце, за що отримала 13 153$ призових.

«Майже всю серію WPT Online я грала недорогі сателіти за 3,30$, так як мій банкрол не дозволяв мені вносити бай-іни безпосередньо в турніри. Сателіти пройшли для мене неуспішно, зате за програш в одному з них я отримала квиток у фрірол Second Chance. У ньому я виграла квиток в турнір за 109$ і мій стіл показували в прямому ефірі з ккомментаторським супроводом Метта Стейплза»

Член команди PartyPoker Team Online Метт покинув цей івент на десятому місці, але продовжив спостерігати за розв'язкою WPT 6-Max Warm Up. А в розв'язці івенту глядачі побачили як Ліліан посіла третє місце і отримала 13 153$. До цього найбільшими призовими у дівчини з Бразилії були 180$.

«Перед початком першого ігрового дня в такому дорогому турнірі для мене я придбала курс про гру в ранніх стадіях в турнірах 6-макс. У перерві між першим і другим днем, я вивчала стратегію гри вже середньої і пізньої стадії»

З покером Ліліан познайомив її хлопець Пауло Едуардо. Пабло розказав дівчині правила та основи покеру і Ліліан настільки сподобалося, що вона вирішила спробувати займатися цією справою серйозно. Ми не знаємо як складеться подальша покерна кар'єра Ліліан, але можна з упевненістю сказати, що старт видався дуже успішним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.