Дойл Брансон налякав своїх підписників у Твіттері

Дойл Брансон

Пости відомих покеристів у соціальних мережах часто бувають провокативними, а також викликають ажіотаж і безліч обговорень у покерному ком'юніті.

Наприклад, наприкінці січня професійний покерист і покерний блогер Дуглас Полк у своєму Твіттері звинуватив організаторів GPA в упередженості через те, що його не включили в жодну з номінацій.

На початку лютого ще один відомий покерист «навів галасу» в Твіттері. Член Залу слави покеру, володар 10 браслетів WSOP та співавтор понад 10 покерних книжок Дойл Брансон 3 лютого виклав коротенький пост у Твіттері з трьома словами: «I can`t breathe». У перекладі з англійської це означає «я не можу дихати».

Цей твіт не супроводжувався будь-якими знаками пунктуації, смайлами і т.д., що викликало переполох у підписників Дойла. Деякі покеристи почали підозрювати найгірше, думаючи, що Брансона більше немає в живих.

Читати також: Зірка інтернет мемів зіграв на EPT

Інші ж оцінили почуття гумору легендарного покериста. У будь-якому випадку, Дойл помітно налякав більшу частину підписників, а тривалий ігнор коментарів під його постом лише додавав напруги.

Все закінчилося у той же день, коли Брансон нарешті відповів одному зі своїх підписників:


Переклад: Це просто гемблінговий "сленг". А ось коли я зрозумію, скільки грошей програв, то це буде вже не через гру.

Незважаючи на досить серйозний вік і проблеми зі здоров'ям, Дойл Брансон активно пише пости в Твіттері. Рік тому один його твіт стосовно смерті Гевіна Сміта викликав неоднозначний реакцію у покерному співтоваристві.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.