Дуглас Полк і Даніель Негреану припинили свою багаторічну ворожнечу


Для тих, хто знає іменитих покеристів Даніеля Негреану і Дугласа Полка – напевно знають про їх багаторічну ворожнечу, яка триває ось уже більше 3-х років.

Все почалося з того, що Негреану розкритикував навчальні курси Полка під назвою Upswing Poker. У відповідь Полк став регулярно провокувати Негреану, критикуючи Старзи (Негреану тоді ще був їх амбасадором) за те, що вони порізали рейкбек.

Надалі покеристи ще неодноразово обмінювалися негативними коментарями один з одним. Апогеєм цієї ворожнечі стала їх хедз-ап дуель.

Читати також: Кенні відмовився зіграти в хедз-ап проти Полка за 1 000 000$

За підсумками їх хедз-ап челенджу Дуглас Полк здобув перемогу над Даніелем Негреану і виграв у нього понад 1 200 000$ в ході битви.

Після цього пристрасті почали потихеньку стихати, а Полк схоже переключився на інших гравців, які йому не подобаються.

І ось, нещодавно Полк провів покерний подкаст, гостем якого несподівано став Негреану. У подкасті вони обговорили їх спільну гру, хедз-ап битву з Філом Хельмутом, перемогу Негреану в турнірі хайролерів і багато іншого.

При цьому під час подкасту панувала дружня атмосфера, а покеристи були дуже чемні один з одним. Схоже, що багаторічна ворожнеча двох топових гравців нарешті закінчена. Ви можете подивитися подкаст Полка з Негреану на YouTube-каналі Дугласа Полка "Doug Polk Podcast".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.