Дуглас Полк посперечався на 200 000$, що схудне за рік

Дуглас Полк 2021

Покеристи дуже люблять укладати різні парі. Дуглас Полк не став робити винятків і сперечався з Білом Перкінсом на 200 000$.

Який предмет суперечки? Це суперечка на схуднення, але Полку потрібно скинути не кілограми, а підшкірний жир. Такого є в нього багато: 27,7%. До лютого 2023 року має стати 13,85%, інакше 200 тисяч доларів на стіл.

Читати також: Дуглас Полк офіційно покінчив зі своїм холостяцьким життям

У Твіттері Дуглас Полк написав таке:

«Я офіційно уклав ставку з Біллом Перкінсом. У мене є 1 рік втратити половину мого жиру. В мене 27,7%, а моєю метою є 13,85%. Таким я маю стати до 10 лютого 2023 року. Поставив 200 000$»

Само собою пост зібрав велику кількість коментарів. Більшість коментуючих вважають, що завдання Дугласа Полка дуже просте і Перкінс вирішив зайнятися благодійністю. А що ви думаєте, чи складно за рік скинути стільки відсотків підшкірного жиру?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.