Дуглас Полк виграв 332 000$ в останній сесії з Даніелем Негреану


Хедз-ап битва між легендарним покеристів з Канади Даніелем Негреану і одним з кращих хедз-ап гравців в світі Дугласом Полком триває на WSOP.com.

У рамках їхнього двобою вже було зіграно 5 751 рука з 25 000, які були заплановані. В крайньому раунді зіткнення, двоє популярних гравців розіграли 684 роздачі.

За результатами останньої зіграної сесії між гравцями, Дуглас Полк виграв значну суму в розмірі 332 170$. Таким чином американець випереджає свого канадського опонента на 596 190$.

Читати також: Дуглас Полк викликав на хедз-ап поєдинок Дойла Брансон і Білла Перкінса

Про свою нищівну перемогу американський покерист традиційно відзвітував на своїй сторінці в Твітері:

«Справжня монстр-сесія сьогодні. Закривалося все. Кожен хіроколл виявлявся вдалим. Кожен великий блеф проходив успішно. Практично кожен борд приносив мені натс. Все складалося в мою сторону. Це була сесія, про яку можна лише мріяти» – написав Полк.

Його опонент теж висловив у Твітері свою думку стосовно останньої відіграної їм сесії:

«Сьогодні ввечері я збираюся відсвяткувати добре зіграну сесію пляшкою відмінного вина. Неймовірно задоволений тим, як я грав і як тримав все під контролем. Щоб відігратися, на мене чекає багато роботи, але ці коливання абсолютно очікувані» – заявив Неграну.

Полк в свою чергу в коментарях до цього посту зазначив, що точно таку ж пляшку Каберне-Совіньйон він днями випивав на вечері до Дня Подяки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.