Дуглас Полк виграв хедз-ап челендж проти Даніеля Негреану

​Ось і скінчилась епічна хедз-ап битва між двома відомими покеристами Даніелем Негреану і Дугласом Полком. В рамках цього змагання і за його умовами, гравці зіграли понад 25 000 роздач.

За результатами такого тривалого змагання американець Полк випередив свого легендарного канадського опонента Неграну на 1 200 000$.

Під час крайньої ігрової сесії Дуглас виграв у Даніеля 255 720$, а всього за останню сесію покеристи зіграли понад 1 700 рук.

Традиційно Полк відзвітував про завершення челенджу в своєму Твіттері прокоментував словами "ми виграли хлопці, ми це зробили". Полк додав, що зараз він перш за все хоче відпочити, а вже трохи пізніше повернутися до докладного розбору їх гри.

Його опонент Негреану поки що ніяк не прокоментував свою поразку. Канадець лише виклав під час останньої сесії фото свого олл-іну в одній з роздач з коментарем: "цей не дуже хороший для моєї статистики All in EV"


Під кінець челенджу Негреану майже вдалося зробити великий камбек, коли він відіграв у Полка 390 000$ за одну сесію і скоротив відставання до 612 560$. Проте подальші чотири мінусові сесії для Даніеля привели до того, що Полк зумів подвоїти свою перевагу і перемогти.

Очевидно, що для Неграну його "гордість" коштує дорожче шестизначних грошових сум, тому він боровся до самого кінця.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий