Дуглас Полк виграв у Білла Перкінса понад 200 000$ у хедз-ап битві


Відомий американський покерист і один з кращих хедз-ап гравців у світі Дуглас Полк насолоджується "почесною пенсією", переїхавши з гральної столиці світу – Лас-Вегасу в Остін штату Техас.

Попри великі успіхи в онлайн-покері та виграшу у Даніеля Негреану понад 1 200 000$ в рамках їх епічної битви, Полк заявляє що відчуває себе в тих "бідним", про що він сам написав днями у своєму Твіттері.

Все ж, Дуглас не проти взяти участь в різноманітних хедз-ап челенджах на високих лімітах. Днями він виграв чергову битву в онлайні сам на сам проти іншого відомого покериста.

Читати також: Дуглас Полк створить професійну команду по CS:GO

Поразки проти відомої GTO-машини зазнав популярний американський покерист і бізнесмен Білл Перкінс. Перкінс програв Полку в хедз-апі понад 200 000$ за одну ніч на лімітах 200$/400$. Вже за традицією Полк похвалився своєю перемогою перед підписниками у Твіттері:

«Всього 2000 роздач по 200$/400$ до 4 години ранку. Це стандартні речі, які роблять покерні гравці на пенсії» – написав Полк.

Трохи згодом він поправив сам себе, заявивши, що вони відіграли 1 650 роздач. Білл Перкінс своєю чергою теж відзвітував перед своїми підписниками, зазначивши свої основні помилки:

«Було дві найважливіші помилки, які я знав, що допускаю, але, чорт забирай, я повинен був це побачити, і була ще одна помилка через те, що я неправильно використовував свої чарти і потрапив у ситуацію, яка коштувала мені 3 бай-іни. Напевно були й інші помилки» – написав Перкінс.

Їх челендж породив безліч жартів в англомовній покерній спільноті про те, що Дуглас Полк "ніяк не може піти на пенсію", а Перкінс і справді намагається "померти з нулем" (відсилання до його книжки Die With Zero).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.