Думка букмекерів: PokerMatch займе 1-е місце в рейтингу PokerScout

PokerMatch займе 1-е місце в рейтингу PokerScout

На цьому тижні Cardmates писали про те, що PokerMatch увійшов в топ-4 рейтингу PokerScout. Нагадаємо, що різкий стрибок трафіку в кеші стався після появи доступних джекпотних столів Miners Jackpot.

У них блайнди всього одна копійка, всі учасники йдуть в автоматичний олл-ін і кожен може виграти джекпот. Найбільшим плюсом є те, що вам навіть не потрібно знаходитися за ігровим столом, гра йде сама без вас.

Український покер-рум не збирається зупинятися на четвертому місці і планує вийти на перше. Планує це зробити вже найближчим часом, а якщо вірити прогнозу букмекерів то до 8 квітня.

Букмекери впевнені в успіху ПокерМатч

Подія настільки резонансна, що букмекерський сайт PariMatch почав приймати на нього ставки.

Parimatch 2021

Для тих, хто не сильно розбирається в ставках, коефіцієнт 1.05 означає, що ймовірність результату події дуже велика. Той, хто не вірить, що ПокерМатч вдасться стати топ-1 - може поставити на це за 7.80. 9 квітня стане відомо, хто з них мав рацію.

А як вважаєте ви, чи вийде у ПокерМатч стати першими до 8 квітня? Ви вже встигли зіграти за новими кеш-столами Miners Jackpot?

ПокерМатч 2021

У кожній роздачі у вас є шанс зірвати Bad Beat Jackpot! Топ-100 найуспішніших гравців за підсумками лідерборду отримають по 200 фріспінів в популярній грі Inferno Joker від Play'n GO. Успіхів!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.